Çözüldü Red Dead Redemption 2 menü donuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sir. Peker

Centipat
Merhaba dostlar, RDR2'de menüye girdim grafik ayarlarında su fiziğini çok az arttırdım onaylayınca aşırı donmaya başladı oyun menüler vs. karakterlerin diyaloğunda konuşmalar düzgün giderken sahneler 15-20 sn geriden geliyor, bunu nasıl çözebilirim ilk başta hiç sorun yaşamadım sadece menüye girince oldu bu olay. Oyunum orijinal, sistemim.

GTX 1050.
i5-8300h
8 GB RAM 2666MHz (1x8)

Sistemim hakkında yorum yapmanızı isteseydim farklı bir konu açardım hocam, teşekkürler yine de.
Amacım sistemini kötülemek değil Red Dead Redemption 2 çok sıkıntılı bir oyun olduğu için e haliyle 1050 de bir tık eski bir kart olduğu için çok şaşırtıcı geldi eğer kırdıysam özür dilerim.

Amacım sistemini kötülemek değil Red Dead Redemption 2 çok sıkıntılı bir oyun olduğu için e haliyle 1050 de bir tık eski bir kart olduğu için çok şaşırtıcı geldi eğer kırdıysam özür dilerim.

Sorun yok, forumda her yorumuma muhalefet insan olduğu için ters cevaplar verebiliyorum forum içinde, asıl ben sizlerden özür dilerim, RDR2'yi aslında Ramazan için indirdim normalde Valhalla oynuyorum, ama arkadaşım aynı sistemle oynayınca bana da önerdi alıp denedim ama hatalar bitmiyor

Sistemim hakkında yorum yapmanızı isteseydim farklı bir konu açardım hocam, teşekkürler yine de.
Arkadaş bir şey dememiş ki neden alındınız 🙃 1050 Tİ ile RDR 2 oynamak gerçekten zor ben RX 580 ekran kartım ile 40-50 FPS alıyordum. Ayrıca oyun ağır bir oyun RTX 3090 8K ultra ayarlarda 30-40 FPS alıyor.

Merhaba dostlar, RDR2'de menüye girdim grafik ayarlarında su fiziğini çok az arttırdım onaylayınca aşırı donmaya başladı oyun menüler vs. karakterlerin diyaloğunda konuşmalar düzgün giderken sahneler 15-20 sn geriden geliyor, bunu nasıl çözebilirim ilk başta hiç sorun yaşamadım sadece menüye girince oldu bu olay. Oyunum orijinal, sistemim.

GTX 1050.
i5-8300h
8 GB RAM 2666MHz (1x8)
Hocam doğrudur, şu kalitesi oyunda en çok performans yiyen ayar. Olabildiğince düşürün, quality preset'i resetleyin.

Arkadaş bir şey dememiş ki neden alındınız 🙃 1050 Tİ ile RDR 2 oynamak gerçekten zor ben RX 580 ekran kartım ile 40-50 FPS alıyordum. Ayrıca oyun ağır bir oyun RTX 3090 8K ultra ayarlarda 30-40 FPS alıyor.
Forumda çok fazla muhalefet oluyor insanlar 😂 O yüzden biraz agresifim, Nvidia Experince'de optimizasyon yaparaktan 42 fps alıyorum şu an, Dual Channel ile 16 GB RAM yaparsam 47'ye kadar çıkacağımı düşünüyorum, teşekkürler herkese.

Yeni konular

Geri
Yukarı