Red Dead Redemption 2 nasıl para kazanılır?

Ek01000

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Birmingham
Daha fazla  
Dostlar merhabalar, bu aralar deli gibi RDR2 oynuyorum ama oyunun inanılmaz haz veren o vuruş hissiyatından dolayı bir çok suça karıştım :). Toplam 900 USD'lik bir ödeme çıktı :D. Ben bunu nasıl ödeyeceğim? Deli para değil mi? Oyunda gerçekten nasıl hızlı para kazanılır bir türlü çözemedim. İyi bir insan olayım, namuslu bir şekilde para kazanayım diyorum ama oyunun beni her saniyesinde tarik eden o vuruş hissiyatına yenik düşüyorum. Hem onurlu hem de para kazanmak mümkün mü? Cevaplarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Hikaye modunda oynuyorsan eğer çok geçmeden bayaa bir paran oluyor açıkcası. Ben Chapter 4'e geldim sadece hikayeyi oynayarak 6-7 bin arası param vardı.

Genellikle şerif yerinde veya kasaba içinde Wanted ilanları oluyor. Onları tamamlarsan kişiye göre yüksek para ödülü verebiliyor.

Onursuz bir şekilde kazanayım dersen, Post Office içerisinde bulunan kişiden kargo yüklerinin geçtiği noktaları öğrenebilirsin. Böylece onu çalıp satabilirsin.

Cevaplarınız için teşekkürler. Atımda bayağı bir mücevher var ama bir türlü satamadım. Bunları nasıl satabilirim ve Online cidden keyif veriyor mu? Story'i modu bırakıp Online geçmeli miyim?

900 dolar bounty parası vermek saçmalık olur. Ama illaki ben suçlu olmayacağım diyorsanız, tren köprüsünün Heartlands'ın büyük tarafında kalan kısmında treni durdurarak ve sürekli dinamitle kasaları patlatarak soygun yapa yapa kurtulabilirsiniz. Ya da altın bulup satabilirsiniz.

900 dolar bounty parası vermek saçmalık olur. Ama illaki ben suçlu olmayacağım diyorsanız, tren köprüsünün Heartlands'ın büyük tarafında kalan kısmında treni durdurarak ve sürekli dinamitle kasaları patlatarak soygun yapa yapa kurtulabilirsiniz. Ya da altın bulup satabilirsiniz.

Altınları ve mücevher gibi değerli eşyaları nerede satıyorum?

Şehirlerde değerli eşyaları satabileceğin yerler var.

Online konusu ise kısa bir ana hikaye eşliğinde karakter yaratma ve geliştirme yolunda hareket ediyor. Farklı meslek gruplarından oyun için para ve altın elde edebiliyorsun. Sana ait bir kampın var. Bu kampını da zamanla geliştiriyorsun. Oyunu oynayan başka arkadaşların varsa da görevleri birlikte yapabilirsiniz. Ciddi şekilde sıkıntılı tiplere denk gelebiliyorsun ve seninle uğraşıyorlar. Belirli bir seviyeye çıkana kadar kimsenin seni vuramaması için etkileşimi de kapatabilirsin.

Çoğu kişinin bilmediği bir taktik vereyim mi? :) Üstünüzdeki parayı sıfırlayın ve nerede bounty'niz var ise gidin orada teslim olun. Teslim olduktan sonra üzerinizde para olmadığı için bounty direkt sıfırlanacak :)

Çoğu kişinin bilmediği bir taktik vereyim mi? :) Üstünüzdeki parayı sıfırlayın ve nerede bounty'niz var ise gidin orada teslim olun. Teslim olduktan sonra üzerinizde para olmadığı için bounty direkt sıfırlanacak :)
Bu da bir seçenek. Her karakolda oluyor mu bilmem ama kamptan birisi sizi kurtabiliyor.

Geri
Yukarı