Red Dead Redemption 2 Oyundan Atıyor

Dariahlazatova

Decapat
Arkadaşlar, oyunum orijinal ama hata verip oyundan atıyor. Daha önceden de oluyordu bu şekilde. Türkçe yama ve font sorununu çözen bir şey indirmiştim ondan dolayı oluyor olabilir mi? Bir de arkadaşımdan save almıştım. Çözümü nedir?

hata.png

Arkadaşlar, oyunum orijinal ama hata verip oyundan atıyor. Daha önceden de oluyordu bu şekilde. Türkçe yama ve font sorununu çözen bir şey indirmiştim ondan dolayı oluyor olabilir mi? Bir de arkadaşımdan save almıştım. Çözümü nedir?

Eki Görüntüle 1009429
Yama ve fontu kaldırıp deneyin.

Denemek istemedim çünkü o yama ve fonta ihtiyacım var. İngilizce anlasam da sohbetin bazı kısımları gözümden kaçıyor. İade ettim oyunu yapacak bir şey yok.
Ne adamlar var RDR2 iade ediyorlar. Keşke font kaldırmayı deneseydiniz.

Türkçe yamayla oynuyorum sorun yaşamıyorum. O aldığınız save oyunun eski sürümüne ait olduğu için yapıyordur. Boşa iade ettiniz yani.

RDR2_2021_05_06_04_21_42_008.jpg

Son düzenleme:
Ne adamlar var RDR2 iade ediyorlar. Keşke font kaldırmayı deneseydiniz.
Ah be hocam rdr2 iadesi üzer, geçmiş olsun yapacak bir şey yok gibi duruyor font sizi rahatsız ettiyse.
Oyunun korsan sürümünde aynısını deneyin, olursa bitince satın alırsınız.
Korsan sürümünü de denedim ama değişen bir şey yok. Epic üzerinden de aldım ama değişen hiçbir şey yok. Sorun veren kısım windows.

Dostum neden dalga geçiyorsun? Font diye bahsettiğim şey, Türkçe yama yaptığım zaman ''ı'' harfinin kutucuk şeklinde görülmesi. Çoğu cümlede ''ı'' harfi olduğu için göze çok rahatsızlık veriyor ve oynamak istemiyorum. Zannettiğin gibi oyunun orijinal font kısmını değiştirmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı