Red Dead Redemption 2 oyundan atıyor

Caginks

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba.
Steam üzerinden oynadığım RDR2 ilk önce hata vermeden kapanıyordu. Ayarlardan Vulkan yerine DirectX12 kurdum ve ayarlardan belirli dosyaları silip oyunu tekrar açtım. Bu sefer görselini aldığım hatayı verdi. Çözümü nedir arkadaşlar. Oyun kapanmadan önceki verileri de paylaşıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

1690905168413.png

1690905208777.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.
Steam üzerinden oynadığım RDR2 ilk önce hata vermeden kapanıyordu. Ayarlardan Vulkan yerine DirectX12 kurdum ve ayarlardan belirli dosyaları silip oyunu tekrar açtım. Bu sefer görselini aldığım hatayı verdi. Çözümü nedir arkadaşlar. Oyun kapanmadan önceki verileri de paylaşıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Eki Görüntüle 1885678

Eki Görüntüle 1885679
Sisteminizi belirtir misiniz? Tahmin mi etmemi bekliyorsunuz. Ekran kartınız yetersiz veya sürücüler sıkıntılı. Klasik amd sürücüleri. Yük altındayken çöküyor.

Sisteminizi belirtir misiniz? Tahmin mi etmemi bekliyorsunuz. Ekran kartınız yetersiz veya sürücüler sıkıntılı. Klasik amd sürücüleri. Yük altındayken çöküyor.
Atlamışım kusura bakmayın sistemi paylaşıyorum.

Kingston Fury Beast 32 GB 8 GB X 4 3600MHz DDR4 CL17 PC RAM.
XFX Radeon RX 6800XT speedster SWFT 319 16 GB GDDR6.
Gigabyte B550M DS3H 4000MHz(OC) DDR4 soket AM4 M.2
AMD Ryzen 5 5600X MPK 3.7/4.6GHZ CPU.

Atlamışım kusura bakmayın sistemi paylaşıyorum.

Kingston Fury Beast 32 GB 8 GB X 4 3600MHz DDR4 CL17 PC RAM.
XFX Radeon RX 6800XT speedster SWFT 319 16 GB GDDR6.
Gigabyte B550M DS3H 4000MHz(OC) DDR4 soket AM4 M.2
AMD Ryzen 5 5600X MPK 3.7/4.6GHZ CPU.
Hocam daha eski bir sürücü kurmayı deneyin, yeni sürücüler sıkıntı yaratabiliyor. Ekran kartı sürücüsü çöktüğü için oyundan atıyor.

Hocam daha eski bir sürücü kurmayı deneyin, yeni sürücüler sıkıntı yaratabiliyor. Ekran kartı sürücüsü çöktüğü için oyundan atıyor.
Sağlıklı ve ekran kartım için uygun olan bir sürücüyü nasıl bulabilirim. En güncel olmayan sürücüyü yükleme ile ilgili ayrı bir işlem mi yapmam gerekiyor?

Çökmelerin sebebine "klasik AMD sürücüleri" denip geçilemez. Anakarttan SSD'ye kadar her şey çökmeye sebep olabilir.
Hocam görüntüde ekran kartı sürücüsünün çöktüğü apaçık gözüküyor. Sürücü çöktüğü için ekran kartı sistemden 1 saniyelık çıkartılmış gibi oluyor ve oyun da kapanıyor.

Geri
Yukarı