Red Dead Redemption 2 PC'de mi PS5'te mi oynanır?

PS5 kolunu PC"ye bağlayıp PC'ye Türkçe yama kurarak oynamak. çünkü PS5 de hala 30fps olarak oynanıyo

RDR 2 konsollarda 30 FPS çalışıyor. Yerinde olsam Dualsense'i bilgisayara bağlayıp medium grafik ayarlarında 60 FPS olarak oynarım.

PS5 elindeki sisteme kıyasla daha güçlü, eğer 60fps ayarı varsa oradan oyna. Oyunun İngilizcesi de zaten ağır değil, iyi kötü ingilizce biliyorsan çoğu şeyi anlarsın.

GTX 1650 Ryzen 7 4800H 16 GB RAM'li bir laptopum var. RDR2 90 lirayken almıştım ve hala oynamadım. Kütüphanemde öylece duruyor. Babam bir hafta önce özbekistana gitti ve gelirken PS5 aldı. Şu anda PS Store'da RDR2 150 lira. PlayStation'dan alayım mı yoksa PC'den oynanır mı?

İngilizcen varsa PS5.

ikinci kez oynamaya değecek bir oyun olduğunu düşünüyorum. oyunu psye alıp pcden oynasam sonra ps için next gen update beklesem olur mu acaba

PS5'de oyunun PS4 Pro versiyonu çalışıyor yani 30 Fps. GTX 1650 Mobile Rdr 2'yi hangi grafik ayarında 60 Fps çalıştırır bunun hakkında bilgim yok. Eğer laptopunuz oyunun PS4 Pro sürümünden daha iyi grafikte veya daha yüksek Fps değerinde oynatırsa mantıklı olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı