Red Dead Redemption 2 Pikselleşiyor

Alperen Değer

Kilopat
Yer
Aydın
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Sistemim 3070, Ryzen 7 5800H laptop. FPS konusunda sıkıntım yok 80-110 arası alıyorum ancak görüntüdeki gibi pikseller ve saç, tüy gibi grafiklerin kötü durması sorunum var. DLSS kalite ayarında açık. DLSS açık olduğunda ise FXAA vs. ayarlanmıyor. Ek olarak Vulkan şekilde oynamak istediğim için ek grafik ayarlarını açtım ama her şeyi kıstım. Yani tek amacım Vulkan'ın açık olmasıydı. Ne yapabilirim?

Screenshot_1.png

Başka birisinden alıntı : "Kardeşim çözümü buldum ayarlarda çözünürlüğü daha da yükselten bir ayar var onu 1x500 gibi bir şey yaptım düzeldi ama FPS bayağı düşüyor."

Onu gördüm fakat ayarlarda bulamadım maalesef.
DLSS kapatıp denedin mi kanka? Bir de imzanı düzelt istersen GTX 1060 yazıyor.
Topladığım çözümler (Hepsi ayrı ayrı bu arada) :
"Kenar düzgünleştime yani anisotropic filtering, FXAA, MSAA açık mı?"
"Resolution Scale ayarını kapalı konuma getir."
"Quality Preset Level ayarını biraz düşüğe çekmeyi deneyin."

DLSS kapattım ve FXAA, MSAA açtım şimdi deneyeceğim. Resoution Scale ayarı zaten değiştirilmiyor bende, rengi soluk. En son dediğin ayarı da bulamadım oyunum Türkçe. Ek olarak TR yama bir sorun oluşturuyor olabilir mi ? Kullandığım yama bu: TR yama

DLSS kapattım ve FXAA, MSAA açtım şimdi deneyeceğim. Resoution Scale ayarı zaten değiştirilmiyor bende, rengi soluk. En son dediğin ayarı da bulamadım oyunum Türkçe. Ek olarak TR yama bir sorun oluşturuyor olabilir mi ? Kullandığım yama bu: TR yama
TR Yamayı silip tekrar dene istersen dostum, şahsen ben oyunun orijinalinde yoksa Türkçe yama kullanmıyorum. Girip dene, iyi şanslar dilerim.

TR Yamayı silip tekrar dene istersen dostum, şahsen ben oyunun orijinalinde yoksa Türkçe yama kullanmıyorum. Girip dene, iyi şanslar dilerim.
Dediğin ayarları yapıp oyunu tekrar başlattığımda ayarları onaylanmamış sayıyor. Eski halinde devam ediyor aşırı saçma.

Yeni konular

Geri
Yukarı