Red Dead Redemption 2 Siyah Arap atı Bedava Alma (Chapter 2)

Ar0x

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
herkese merhaba,
Bugün Red Dead Redemption 2'de Bedava bir şekilde Siyah Arap Atına oyunun erken safhalarında nasıl sahip olabilirsiniz onu anlatacağım.
Ben Siyah Arap Atına Chapter 2'de sahip oldum.
Adım Adım İlerleyeceğiz.

1.Adım:

Haritada sağ alt bölgede bulunan SAINT DENIS bölgesine gidiniz.

2.Adım:
Bu bölgeye Arap Atını alabilmek için gece gitmeniz lazım onun için gittiğiniz vakit gece değilse kamp kurup geceye kadar uyuyabilirsiniz.

3.Adım:
Gece olduğunda bölgeyi çok uzaklaşmadan turlayabilirsiniz. Turlarken saat 02:00 civarında SAINT DENIS de bir zil sesi çalacak.

4.Adım:
Zil sesi sonlandıktan sonra haritada olduğum bölgede bir tartışma olayı yaşanacak ve Siyah Arap atı da orada olacak. ATI oradan alabilirsiniz.
İsterseniz tartışmaya müdahale edebilirsiniz (Tartışma mı? Soygun mu? Pek emin değilim).

Bölge:

1662586195257.png

Olay:

1662586978178.png

Siyah Arap atı:

1662586664072.png

1662587023805.png

1662587096062.png

Not: Olay gece yarısından sonra zil çalındığında gerçekleşiyor.
Fotoğraflar, oyunu açmaya üşendiğim için YouTube: Jono In Game Kanalından alınmıştır

Rehber hakkında sorularınızı sorabilirsiniz.
İyi Oyunlar.

Son düzenleme:
herkese merhaba,
Bugün Red Dead Redemption 2'de Bedava bir şekilde Siyah Arap Atına oyunun erken safhalarında nasıl sahip olabilirsiniz onu anlatacağım.
Ben Siyah Arap Atına Chapter 2'de sahip oldum.
Adım Adım İlerleyeceğiz.

1.Adım:

Haritada sağ alt bölgede bulunan SAINT DENIS bölgesine gidiniz.

2.Adım:
Bu bölgeye Arap Atını alabilmek için gece gitmeniz lazım onun için gittiğiniz vakit gece değilse kamp kurup geceye kadar uyuyabilirsiniz.

3.Adım:
Gece olduğunda bölgeyi çok uzaklaşmadan turlayabilirsiniz. Turlarken saat 02:00 civarında SAINT DENIS de bir zil sesi çalacak.

4.Adım:
Zil sesi sonlandıktan sonra haritada olduğum bölgede bir tartışma olayı yaşanacak ve Siyah Arap atı da orada olacak. ATI oradan alabilirsiniz.
İsterseniz tartışmaya müdahale edebilirsiniz (Tartışma mı? Soygun mu? Pek emin değilim).

Bölge:

Eki Görüntüle 1511048

Olay:

Eki Görüntüle 1511072

Siyah Arap atı:

Eki Görüntüle 1511063

Eki Görüntüle 1511073

Eki Görüntüle 1511075

Not: Olay gece yarısından sonra zil çalındığında gerçekleşiyor.
Fotoğraflar, oyunu açmaya üşendiğim için YouTube: Jono In Game Kanalından alınmıştır

Rehber hakkında sorularınızı sorabilirsiniz.
İyi Oyunlar.
hocam ellerinize sağlık. kilise çanı saat 3 te çalıyor.

Geri
Yukarı