Red Dead Redemption 2 Arap Atı rehberi

Arap atı hızlı fakat çok korkak. Timsah görünce hemen sırtından atıyor. Diğer atlar timsahın üstünden zıplayıp geçebiliyor. Şu atı alın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tilly kurtarma görevinin sonunda dalmaçyalı atı da alın.

Arap atı hızlı fakat çok korkak. Timsah görünce hemen sırtından atıyor. Diğer atlar timsahın üstünden zıplayıp geçebiliyor. Şu atı alın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tilly kurtarma görevinin sonunda dalmaçyalı atı da alın.
Arap atının güzelliği yeter bence :D

2. defa sahipleniyorum. Birçok at denedim ancak hiçbiri Arap Atı kadar 4 nala koşamıyor. Biraz cılız ve korkak ama hız ve çeviklik konusunda daha iyisi yok.

Red Dead Redemption 2_2023.01.23-15.23.jpg

Beyaz arap atını alayım diye 2 gün uğraştım aldım sonra görev için black water'a gittim orada aranmam varmış öldüm ve at gitti :/ başlarım böyle şansa yeni başladım oyuna şansa bak :D

Beyaz Arap atını alayım diye 2 gün uğraştım aldım sonra görev için Black Water'a gittim orada aranmam varmış öldüm ve at gitti :/ başlarım böyle şansa yeni başladım oyuna şansa bak :D

Hocam at nasıl gidiyor? 820 saatim var. ATI sevip üstünü temizle ve valentine kadar sür sonrasında zaten level 1 ilişki olacak sonrasında ölsen bile at gitmez. Bir de valentine götürüp ahırdan ana atın yaparsan hiç gitmez (at ölmezse) oyunu platin yapmış biriyim PS4 de daha yeniden başladım yan hesabımda ATI almam 5 dakika sürmedi tabii siz yeni başlamışsiniz fakat tekrar şansını dene derim.

Bir de bunun kızıl olanı var özellikleri aynı sanırım görüntüsü bana göre çok daha hoş ve beyaz olanı oyunun başında almadıysanız kızıl olanın yeri biraz daha yakın bir yerde. Beyazı oyunun başında aldınız aldınız, yoksa karlı kısmı geçtikten sonra bu atın lokasyonuna geri dönmek için yarım saat haritada deli dana gibi dolaşmanız gerekiyor.

Rehberdeki resme göre gül gri siyah oyundaki en iyi at anladığım kadarıyla? Peki o ATI nasıl alırız?

Hocam oyun bittikten sonra blackwaterdan ahırında bulabilirsin onun dışında alma imkanın yok.

Bir de bunun kızıl olanı var özellikleri aynı sanırım görüntüsü bana göre çok daha hoş ve beyaz olanı oyunun başında almadıysanız kızıl olanın yeri biraz daha yakın bir yerde. Beyazı oyunun başında aldınız aldınız, yoksa karlı kısmı geçtikten sonra bu atın lokasyonuna geri dönmek için yarım saat haritada deli dana gibi dolaşmanız gerekiyor.

Aynı değil bir tık daha düşük belirtmek isterim (1.00 da öyle)

Son düzenleme:
Hocam oyun bittikten sonra blackwaterdan ahırında bulabilirsin onun dışında alma imkanın yok.

Aynı değil bir tık daha düşük belirtmek isterim (1.00 da öyle)

Siyah Arap atı en hızlısı anladığım kadarıyla şu an doğru mudur? Onuda arthur öldükten sonramı alabiliyoruz blackwaterdan?

Yeni konular

Geri
Yukarı