Red Dead Redemption 2 Türkçe Rehber

İçeriklerinizi incelemedim fakat yeni açılmış bir kanala göre videonun gayet başarılı olduğunu düşünüyorum.

Nacizane yapıcı eleştirim, mevcut sesi biraz daha artırmanız ve bir bilgiden diğerine geçişte direkt olarak değilde arka fon müziği koyarak bir kaç saniyede geçişi tamamlamanız çok daha kaliteli gösterecektir içeriklerinizi, iyi çalışmalar.
İnanın o tür konularda çok yeniyiz bu videoda bile çok fazla edit yapmasakta zar zor oluşturabildik bu videoyu ama zamanla biraz daha tecrübe kazanınca dediklerinizi kesinlikle uygulayacağız, sony vegas kullanmayı biraz daha iyi öğrenmem gerekiyor.

Umarım hatırlarsınız youtube üzerinde yorumda konuşmuştuk yeni PS4 olacak arkadaş benim. :) Güzel video olmuş elinize sağlık. Fakat bir sorum olacak 9. bölüm bugün gelecek mi acaba? :)

Teşekkür ederiz, oyun hakkında birçok konuya daha değinemedik bile, hepsini videoya koymaya çalışsak 1 saatlik video olurdu, bu tarz başka rehber videoları yapsak daha fazla izleyiciye ulaşabilir miyiz sizce?
Tabii ki. Tavsiyelerime gelicek olursak videoları belli bir zaman diliminde atmanız. Siber Kurs kanala göz atmanı tavsiye ederim. Başarılar.

Umarım hatırlarsınız youtube üzerinde yorumda konuşmuştuk yeni PS4 olacak arkadaş benim. :) Güzel video olmuş elinize sağlık. Fakat bir sorum olacak 9. bölüm bugün gelecek mi acaba? :)
Ahaha evet hatırlıyorum tabi ki :) Bugün hem rdr 2 hem de last of us videosu gelecek:)
Tabii ki. Tavsiyelerime gelicek olursak videoları belli bir zaman diliminde atmanız. Siber Kurs kanala göz atmanı tavsiye ederim. Başarılar.
videoları genelde akşam 8-9 gibi atmaya çalışıyoruz şimdilik bu şekilde devam ettirecez özellikle oyun serilerini fakat az abone olduğu için gören fazla olmuyor videoları :)
bölümlere ufak bir ara vermiştik yayın yaptığımızdan dolayı ama yavaş yavaş youtube ekranlarına dönüyoruz :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı