Red Dead Redemption 2 Türkçe Yaması 30 Aralığa kadar çıkıyor

213082

Hectopat
Makaleler
3
NPC'lerle konuşmalar falan hepsi mi yoksa sadece hikaye mi DLC falanda var mı makine falan olsun yine de oynarım almıştım boşa duruyordu hocam bu haber çok sevindirdi beni.

NPC'lerle konuşmalar falan hepsi mi yoksa sadece hikaye mi DLC falanda var mı makine falan olsun yine de oynarım almıştım boşa duruyordu hocam bu haber çok sevindirdi beni.
Oyun muhtemelen %100 bir şekilde çevrilecek. Kitaplar, mektuplar, yan görevler vs...

Hocam kaynak nedir çok merak ediyorum diğeri gibi patlamaz inşallah.
Bu arkadaş başladığı hiçbir yamayı yarıda bırakmadı. Eğer Rockstar veya TakeTwo sorun çıkartırsa orası ayrı.

Bu yapay zeka çevirisi rezalet oluyor. Mafia remake için yüklemiştim o kadar yanlış çeviriyor ki bazı yerlerde resmen yanlış anlatıyor konuşmaları. Sonra silip İngilizce oynamıştım daha verimli oluyor.

Bu yapay zeka çevirisi rezalet oluyor. Mafia remake için yüklemiştim o kadar yanlış çeviriyor ki bazı yerlerde resmen yanlış anlatıyor konuşmaları. Sonra silip İngilizce oynamıştım daha verimli oluyor.
Haklsınız. Ama ben bu çeviriye biraz daha önem vereceklerini düşünüyorum. Elle düzeltmeler olacak bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı