Red Dead Redemption 2 Türkiye saatiyle 16:00'dan sonra erişime açılacak

Colten

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Red Dead Redemption 2 Yarın akşama doğru (16:00) erişime açılacak ve oynanabilecek. Sizce Rockstar Türkçe alt yazı desteği sürprizi yapar mı? Ülkemizden ilgi hiçte az değil. Twitter gibi platformlarda Türkçe reklamları da mevcut. Allah'ım nasip et be tarzından diyebileceğimiz bir olay olur sanırım. 😀

Hiç sanmıyorum ben de. Türkiye'de oyun çoğunlukla korsan oynanacak. Sorduğum 10 kişiden 7'si korsan oynayacağını, 2'si oynamayacağını, 1 kişinin alacağını öğrendim. Yaparlarsa da ölü yatırım olur. Yapılan Türkçe reklamlar da tüketiciye ulaşmak, ve ürünün kalitesini ve niteliklerini lokal olarak anlatıp satışları arttırmak. Ülkemizde korsan oyun bu kadar çok olmasa tabii ki Türkçe dil koyarlar.

Hiç sanmıyorum ben de. Türkiye'de oyun çoğunlukla korsan oynanacak. Sorduğum 10 kişiden 7'si korsan oynayacağını, 2'si oynamayacağını, 1 kişinin alacağını öğrendim. Yaparlarsa da ölü yatırım olur. Yapılan Türkçe reklamlar da tüketiciye ulaşmak, ve ürünün kalitesini ve niteliklerini lokal olarak anlatıp satışları arttırmak. Ülkemizde korsan oyun bu kadar çok olmasa tabii ki Türkçe dil koyarlar.
Korsan oyunlar bundan birkaç sene öncesine göre ciddi derecede azaldı hocam. ''zamunda'' diye bir platform vardı belki bilirsiniz korsanın kralı orada dönüyordu. O platformda artık korsan oyun diye bir şey kalmadı. Ve size korsan oynayacağım diyenlerin çok ama çok uzun bir süre bekleyeceğini düşünüyorum. Çünkü Rockstar korsan olayıyla mücadele konusunda oldukça başarılı.

Amerikan şirketleri Türkiye pazarına pek önem vermiyor özellikle Rockstar. Zannetmiyorum türkçe alt yazı olucağını ps4 oyuncunlarından izlediğim kadarı ile hoşuma gitmedi oyun zaten 300 lira vermem o oyuna

Çok erkenmiş 2-3 gün daha geç çıkarsalardı ne acelesi var. Oyunlar 300 lira olduğu sürece korsan falan bitmeyecek.
Valla tek müzdarip olan biz değiliz. Twitter mentionların da ''Sabah 8'de yayınlamanızın mantığı nedir?'' Tarzı şeyler dönüyor. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı