Çözüldü Red Dead Redemption 2 "uygulama çalışıyor" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Farqn

Decapat
Daha fazla  
RAM
24 GB
Ekran kartı
Nvdia GeForce GTX 950M
Oyunu gayet normal şekilde Steam'e girip "oyna" tuşuna basıp açıp oynuyordum fakat bugün girmeye çalıştığım zaman Rockstar Game Launcher uygulamasını açtı ve Red Dead Redemption 2 sayfasına attı beni. Play on Steam butonuna tıkladığımda ise Steam'de oyun zaten açık gözüktüğü için (bu oyun zaten çalışıyor) hatası almaya devam ettim. Oyun dosyalarını doğrulasam bile yine de bir çözüm bulamadım yardım eder misiniz?
Not: Windows'da farklı bir kullanıcı profili oluşturup oyuna o profilden giriş yaptığım zaman oyun sorunsuz çalışıyor.
Yaşadığım Sorun Aşağıdaki Görseldedir.

image (2).png

Oluşturduğum Hata Raporu: Google Drive: Sign-in

Oyunu gayet normal şekilde Steam'e girip "oyna" tuşuna basıp açıp oynuyordum fakat bugün girmeye çalıştığım zaman Rockstar Game Launcher uygulamasını açtı ve Red Dead Redemption 2 sayfasına attı beni. Play on Steam butonuna tıkladığımda ise Steam'de oyun zaten açık gözüktüğü için (bu oyun zaten çalışıyor) hatası almaya devam ettim. Oyun dosyalarını doğrulasam bile yine de bir çözüm bulamadım yardım eder misiniz?

Not: Windows'da farklı bir kullanıcı profili oluşturup oyuna o profilden giriş yaptığım zaman oyun sorunsuz çalışıyor.
Yaşadığım Sorun Aşağıdaki Görseldedir.
image (2).png

Oluşturduğum Hata Raporu: Google Drive: Sign-in

Hocam sorunun kesin çözümünü buldum. Oyunun dosya konumunu açın ve 2 tane exe görüceksiniz PlayRDR2.exe ve RDR2.exe bu ikisine sağ tıklayıp özelliklere basın, ardından aşağıda "uygulamayı yönetici olarak çalıştır" kutucuklarında tik varsa kaldırın. Ben bunu yaptım çözüldü. Bunu deneyin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı