Red Dead Redemption 2 vs Assassin's Creed Valhalla+Origins+Odyssey

Kagan61

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R7 5800H RTX3060 8×2 DDR4 RAM 2K 165hz panel
Meslek
Öğrenci
Voidu indirimleri ile birlikte bu 3 Assassin's Creed oyunu 170'e geliyor RDR2 ise indirimde 380 TL sizce hangisini tercih etmeliyim? Çok kararsız kaldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
RDR2'yi keyfini çıkararak oynarsanız 3 oyundan da daha fazla oynarsınız, bence RDR2.

Vallaha hocam indirim bekliyorum 2 yıldır RDR2'ye bir nasip olmadı sürekli başka oyun aldım ama bu 3 oyunun toplam Steam fiyatı 2300 galiba ve Voidu da 170 TL RDR 2'yi beklesem 380 vereceğim çok kararsızım.

Bundan önce ilk hikayeli bitirdiğim oyun GoW oldu ve beni gerçekten çok etkiledi şu an da metro Gold exchanced Edition oynuyorum onu da bayağı sevdim işte 2 türü de seviyorum vahşi batı falan da bir yanda 3 oyun 170 diğer yanda dünyanın en iyi oyunu olduğu iddia edilen oyun 380.

Peki şöyle mantıklı mı 1 AC oyunu artı RDR 2 nasıl olur sizce? O oyun hangisi olmalı ac oyunlarından?

Hocam bence Assassin's Creed oyunlarını alın. O fiyata gerçekten aşırı ucuza geliyorlar. Ben hem Assassin's Creed serisini seven, hemde RDR2'ye bayılan biriyim. Odyssey hariç saydığınız oyunları severek oynamıştım. RDR2'de ise 60 saatlik hikayeyi sırf açık dünyasını sevdiğimden 220 saatte bitirmiș bir insanım. O üç oyuna 170 TL vermek aşırı ucuz geliyor. RDR2 diğer kişilerinde dediği gibi bir başyapıt olsa da ben diğer 3 oyunu alma taraftarıyım.

Bundan önce ilk hikayeli bitirdiğim oyun GoW oldu ve beni gerçekten çok etkiledi şu an da metro Gold exchanced Edition oynuyorum onu da bayağı sevdim işte 2 türü de seviyorum vahşi batı falan da bir yanda 3 oyun 170 diğer yanda dünyanın en iyi oyunu olduğu iddia edilen oyun 380.

Peki şöyle mantıklı mı 1 AC oyunu artı RDR 2 nasıl olur sizce? O oyun hangisi olmalı ac oyunlarından?
Odyssey + RDR2 yap .

Yeni konular

Geri
Yukarı