Red Dead Redemption 2'de en sevdiğiniz şeyler neler?

Doğada gezmek, giyinmek, yeni kıyafetler almak, makyaj yapmak, Valentine'in çamurlu yollarında Gloria'mı (ki o benim atım) sevmek, beslemek, nehir kenarında arkadaşlarla dolanmak, hayvanlardan örnekler almak, bitki toplamak.

Yorumlarınızı çok merak ettim.

NPC'ler bana çok gerçekçi geliyor yani türevi oyunlarındaki gibi boş boş takılmıyorlar Red Dead Redemption da örneğin bir demir yolu NPC'lerini izlediğimde gerçekten çalıştıklarını gördüm bir demir yolunu inşa ediyorlar sonra diğerinin yapımına devam ediyorlar çok gerçekçi bir şaheser.

Kısa bir süre oynamıştım birkaç saat oyunun grafikleri ve olaylar gerçekçi güzeldi ama bayağı ağır ilerliyordu oyun.

Her şeyi, her şeyi ya. Bu oyunun her şeyini seviyorum ya. Bu yüzden en sevdiğiniz şeyler neler sorusuna Red Dead Redemption 2 diyorum. Komple oyunu seviyorum.

Haritada dolaşırken bizi bekleyen çok fazla macera olabiliyor. Rastgele olaylar çok hoşuma gidiyor. Silahlı çatışmalar çok hoşuma gidiyor. Hikayesi ve Arthur'un bazı replikleri çok hoşuma gitti. Animasyonlar ve grafikleri çok sevdim. Genel olarak çok sevdim tam bana göre bir açık dünya oyunu. Zaten bu çıkmadan önce GTA 5'i offline olarak bile 400 saat oynamışımdır.

Sanırım bir ata çokça bağlandığım oyunlardan birisi (diğeri kingdom come deliverance pegasus). Arthur karakterini cidden çok sevdim, gerek duruşu gerekse tavırları, ciddiliği olsun onada çok bağlandım. Öldüğünde duygulanıp ağladım biraz aynı şekilde atım içinde öyle oldu. Mekaniksel olarakta bayılarak oynadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı