Sürprizbozan Red Dead Redemption 2'de onur seviyesi etkiliyor mu?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AlwaysGaren

Femtopat
Daha fazla  
Red deat redemption 2'de Arthur ile onurlu bitirilirse oyun sonu Micah tarafından değil Arthur kendi eceliyle ölüyor. Oyun boyunca onur seviyemizi yüksek mi, düşük mü görebiliyor muyuz? Eğer görünüyorsa nereden bakıyoruz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu tam olarak bitirdin mi ve spoiler istiyor musun tam anlamadım. Bitirdiysen altta kendi yaşadığımı anlattım.

Oyunu daha 2 gün önce bitirdim. Onurlu bir şekilde bitirdim onur seviyem maksimumu bile görmüştü bir ara. Son sahnede Micah ile dövüştük tam bir kazanan olmadı Arthur'u orada bırakıp gittiler ve kendi eceliyle öldü. Eğer dediğin şey varsa ve onursuz şekilde bitirince Micah'ın yumruklarıyla ölüyorsak sinirden kudurturdu muhtemelen.

Oyunu tam olarak bitirdin mi ve spoiler istiyor musun tam anlamadım. Bitirdiysen altta kendi yaşadığımı anlattım.

Oyunu daha 2 gün önce bitirdim. Onurlu bir şekilde bitirdim onur seviyem maksimumu bile görmüştü bir ara. Son sahnede Micah ile dövüştük tam bir kazanan olmadı Arthur'u orada bırakıp gittiler ve kendi eceliyle öldü. Eğer dediğin şey varsa ve onursuz şekilde bitirince Micah'ın yumruklarıyla ölüyorsak sinirden kudurturdu muhtemelen.
Oyunu bitirdim spoiler sorun değil zaten onurlu bitirince öyle oluyor evet Micah Arthuru öldürmüyor çekip gidiyor sende öyle bitirmişsin. Ama onursuz bitince Micah çekip gitmek yerine silahla vurarak ya da bıçaklayarak öldürüyor.

Oyunu bitirdim spoiler sorun değil zaten onurlu bitirince öyle oluyor evet Micah Arthur'u öldürmüyor çekip gidiyor sende öyle bitirmişsin. Ama onursuz bitince Micah çekip gitmek yerine silahla vurarak ya da bıçaklayarak öldürüyor.

Sen söyleyince YouTube'dan baktım öyleymiş. Felaket kudurturdu iyi ki öyle bitirmemişim.

Geri
Yukarı