Red Dead Redemption 2'nin Yeni Fiyatı 429 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Belki de Steam ve Epic fiyatları değişmez. Diğer oyunlar da pahalı Rockstar Launcher'da.

@Akif Bizim Ülkede bu derece yüksek fiyatları veren kesim çok az zaten.

Ama üstümüze başımıza aldığımız 2 parça kıyafetin 300-400 liraya dayandığı, bir dönerin bile 20 liraya dayandığı, hatta geçtiği dönemdeyiz. Dışarı adımını atsan cebinden 100 lira buharlaşıyor. Yani demem şu ki; 1-2 sene önceki masraflarımızla şu an yaptığımız masraf arasında %100'ün üstünde, belki daha fazla artış var. Oyun fiyatlarının hep aynı düzeyde kalmasını da keza bekleyemeyiz. Paramız günden güne kan kaybediyor çünkü.

Ortalama maaşlı biri olarak söylüyorum, uzun süre keyif alabileceğin oyun için bu fiyatlar normal. 8-10 saat sonunda biten oyunlar için size sonuna kadar katılıyorum.

@Akif bizim ülkede bu derece yüksek fiyatları veren kesim çok az zaten.

Ama üstümüze başımıza aldığımız 2 parça kıyafetin 300-400 liraya dayandığı, bir dönerin bile 20 liraya dayandığı, hatta geçtiği dönemdeyiz. Dışarı adımını atsan cebinden 100 lira buharlaşıyor. Yani demem şu ki; 1-2 sene önceki masraflarımızla şu an yaptığımız masraf arasında %100'ün üstünde, belki daha fazla artış var. Oyun fiyatlarının hep aynı düzeyde kalmasını da keza bekleyemeyiz. Paramız günden güne kan kaybediyor çünkü.

Ortalama maaşlı biri olarak söylüyorum, uzun süre keyif alabileceğin oyun için bu fiyatlar normal. 8-10 saat sonunda biten oyunlar için size sonuna kadar katılıyorum.

Haklısın, 100 liranın bile değeri kalmadı artık bu ülkede. Bir an önce okulumu bitirip şu iğrenç ülkeden kaçmak istiyorum gerçekten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen Rust alacaktım bir baktım 208TL olmuş. Dolar artıyor oyunlar da artıyor. Umarım kara cumaya kadar artmaz da alabilirim RDR2'yi.
Baktım şimdi, 208 TL gerçekten. Ben 18 TL verip almıştım şok oldum.

İndirimler dışında artık oyun alamayacağız, indirimlerde oyunu eski fiyatına getirir sadece şaka gibi.

İndirimler dışında artık oyun alamayacağız, indirimlerde oyunu eski fiyatına getirir sadece şaka gibi.
İndirim dışında kıyafet bile alınmıyor. Yeni sezon ürünlere bakıp alan zengindir artık. Bir kazak 150 lira montlar 500 lira, botlara girmiyorum bile. Kotlar olmuş 200 lira.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı