Red Dead Redemption 2'nin Yeni Fiyatı 429 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim şahsi görüşüm Türkiye'de korsan oynayan insanlara kızılmaması lazım. Ne yapsın şimdi adam? 400 TL nasıl versin bir oyuna.

Kesinlikle aşırı yüksek ihtimalle bu oyunu hepimiz çok büyük bir indirime girmediği sürece saçma sapan sitelerden crack oynayacağız.

Herhangi bir oyun 400 TL etmez. Tüm GTA veya RDR serisini verseler de 400 TL etmez. Bu ne ya? Almayın agalar. Steam'den, hatta Epic'ten ucuza düşürüp alın. Alamıyorsanız korsan oynayın. Şu saatten sonra korsana karşı olmak falan yok. Az buz para değil bunlar.

GTA 5 Türkiye'de 100 TL fiyatıyla çıkış yapmıştı :(

Herhangi bir oyun 400 TL etmez. Tüm GTA veya RDR serisini verseler de 400 TL etmez. Bu ne ya? Almayın agalar. Steam'den, hatta Epic'ten ucuza düşürüp alın. Alamıyorsanız korsan oynayın. Şu saatten sonra korsana karşı olmak falan yok. Az buz para değil bunlar.

Mesela ben dün 20 TL'ye FIFA 22 aldım. Ortak hesap, ne yapayım? 420 TL veremem maalesef. GTA Trilogy de 530 TL, çok oynamak istersem onu da aynı şekil yaparım. Bu saatten sonra sen korsan oynuyorsun, hak yiyorsun diyen kişileri de takmayın pek. Bu paralar ile neler alınır neler. Git temel ihtiyaçlarını, kıyafet falan al. Bir hafta belki iki haftanı ayıracağın oyun için 400 TL vermeye değmez. Tabii Rockstar'ın da suçu yok, dolardan dolayı bize böyle yansıyor. 😕

Son düzenleyen: Moderatör:
Alacak olan arkadaşlara tavsiyem boş hesap açıp ona satın alın, oynadıktan sonra satarsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı