Red Dead Redemption 3 çıkar mı?

Önce bir GTA 6'yı çıkarsın Rockstar.

Belkide GTA 6'nın bu kadar geç çıkmasının nedeni arkada başka bir oyunun daha geliştirilmesidir?

Hocam zaten böyle bir oyunu daha zor yaparlar aynı hissi yakalamaları imkansız, aynı şey Witcher 4 içinde geçerli bence ortalama bir oyun olacak objektif bakıp yorumlanırsa.

Olabilir de ama umarım olmaz.

Kısa vade de hayır.
Neden ?

Kesin çıkar ama yakın zamanda değil. İkinci oyunda elde edilen başarı ve aşırı olumlu geri dönüş ve yorumlardan sonra bunun kaymağını yemeği mutlaka isteyecekler. Şu an varı yoğu GTA 6'ya yığdı firma. GTA 6 çıktıktan sonra sıradaki proje olabilir ama çıkması baya bir sürer bence.

Bu serinin ilk oyununu bilmiyorum ama 2. oyununun mükemmel olduğu milyonlarca kişi tarafından kesinleşti.
3. oyunun çıkma ihtimali var mı sizce?
RDR 3 kesinlikle çıkacak zaten bu seriyi GTA serisi gibi devam ettireceklerini düşünüyorum soru ne zaman çıkacağı 2030'dan önce çıkacağını düşünmüyorum.

Kesin çıkar ama yakın zamanda değil. İkinci oyunda elde edilen başarı ve aşırı olumlu geri dönüş ve yorumlardan sonra bunun kaymağını yemeği mutlaka isteyecekler. Şu an varı yoğu GTA 6'ya yığdı firma. GTA 6 çıktıktan sonra sıradaki proje olabilir ama çıkması bayağı bir sürer bence.

Bence GTA 6 ile başka bir oyun daha geliştiriliyor gibi.

O yüzden geç çıkacak zaten hocam. Rdr2 geliştirilmişti.
Doğrudur ama şuanda GTA 6 ile eş zamanlı başka bir oyunun projesi geliştiriliyor olabilir .

Geri
Yukarı