Red Dead Redemption GOTY PS3 XBOX 360 Türkçe yama çalışması

ferex28

Centipat
Daha fazla  
Bu oyunun çevirisine yaklaşık 2 yıl önce başladık. Yaklaşık 9 ay önce yamayı çıkaracaktım. Fakat PC HDD'im arızalandığı için yamanın %30'luk kısmını kaybettim. Sonrasında kurtarabildiğim kısımları kurtarıp, kalan çeviriyi tamamladık. Donanım Haber'de bu oyunun çevirisini yapan arkadaşla irtibata geçtim. PS3 ve XBOX360 konsolları için çevirisini uyarlayabilececeğimi söyledim. Çeviri grubumuzda olmayanlarla yama paylaşımı yapmıyoruz diye garip bir söylemde bulundu. Arkadaşın çıkardığı yama sadece xenıa emültörüyle oyanabilmektedir. Bizim yamamız hem konsollarda hem de emülatörde oyanabilmektedir. Maalesef çok fazla font dosyası olduğu için Türkçe harflerden Ş, Ğ desteği sağlayamadık.
Yama GOTY sürümü olarak çıkış yapacak. Şu an test sürecindedir.

Dosya Ekleri

• images.jpeg
    images.jpeg
    45,5 KB · Görüntüleme: 181
Son düzenleyen: Moderatör:
PS3 için zaten RDR1 yaması bulunmakta XBOX360 için yapmanız cok mutlu etti beni konsol bozulmasaydı belki yüklerdim :(
Yanlışınız var. RDR PS3 yaması yok.

PS3 için zaten RDR1 yaması bulunmakta XBOX360 için yapmanız cok mutlu etti beni konsol bozulmasaydı belki yüklerdim :(
Ufak bir araştırma yaptım. RDR PS3 yaması piyasada yok. Hatta XBOX360 yaması da. Olanlar da, Ps3 ve XBOX360 için port çalışması diye açmışlar. Öyle kalmış. Zamanında bir şahıs XBOX360 portu için gelmişti bana... Ps3 için elinde tool yoktu. Olsa bile, şu anda DH'de ki arkadaşın çıkardığı yamayı alıp XBOX360'a port ederdi. Bizdeki tool her iki platform için geçerli...

Son düzenleme:
daha yeni ps3 super slim aldım yamayı dört gözle bekliyorum

Bu oyunun çevirisine yaklaşık 2 yıl önce başladık. Yaklaşık 9 ay önce yamayı çıkaracaktım. Fakat PC HDD'im arızalandığı için yamanın %30'luk kısmını kaybettim. Sonrasında kurtarabildiğim kısımları kurtarıp, kalan çeviriyi tamamladık. Donanım Haber'de bu oyunun çevirisini yapan arkadaşla irtibata geçtim. PS3 ve XBOX360 konsolları için çevirisini uyarlayabilececeğimi söyledim. Çeviri grubumuzda olmayanlarla yama paylaşımı yapmıyoruz diye garip bir söylemde bulundu. Arkadaşın çıkardığı yama sadece xenıa emültörüyle oyanabilmektedir. Bizim yamamız hem konsollarda hem de emülatörde oyanabilmektedir. Maalesef çok fazla font dosyası olduğu için Türkçe harflerden Ş, ğ desteği sağlayamadık.
Yama GOTY sürümü olarak çıkış yapacak. Şu an test sürecindedir.

Evimde bir Xbox 360 var. Bilgisayarda emulatör masrafı olmasın diye yükleyebildiğim oyunları konsola yüklüyorum. Xbox 360 konusunda yama bitti mi? Bittiyse nereden ulaşabilirim? Şimdiden teşekkürler.

Evimde bir Xbox 360 var. Bilgisayarda emulatör masrafı olmasın diye yükleyebildiğim oyunları konsola yüklüyorum. Xbox 360 konusunda yama bitti mi? Bittiyse nereden ulaşabilirim? Şimdiden teşekkürler.
Xbox360 portunu daha yapmadık. Şu anda switch portunu yapıyoruz. Ardından Ps4'e port edeceğiz. Sonra Xbox360 portunu yapacağız.

RDR XBOX360 konsollar için uyumlu Türkçe yaması çıkmıştır. Haftaya switch konsolu için olan yaması çıkış yapacaktır. Ardından PS4 portu...

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı