Red Dead Redemption oynama sırası olmalı?

• Konuyu başlatan DTB
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 3B

DTB

Kilopat
Makaleler
15
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Pentium 4 512Mb ram
Red Dead redeption 2 oynamak istiyorum ama öncesinde diğer oyunlarını oynayıp bitirmem gerekiyor. Red Dead redeption 1 PC de yoksa nasıl oynayabilirim? Benim red Dead redeption serisini komple oynamam için hangi oyunları hangi sıra ile oynamam lazım? Red Dead Online ile Red Dead Redeption 1 aynı oyun mu?

Son düzenleme:
Red Dead redeption 2 oynamak istiyorum ama öncesinde diğer oyunlarını oynayıp bitirmem gerekiyor. Red Dead redeption 1 PC de yoksa nasıl oynayabilirim? Benim red Dead redeption serisini komple oynamam için hangi oyunları hangi sıra ile oynamam lazım? Red Dead Online ile Red Dead Redeption 1 aynı oyun mu?
RDR'nin ilk oyununu bitirmene gerek yok bence.

Red Dead Online ile Red Dead Redeption 1 aynı oyun mu?

Değil. Şu an Steam'de ya da diğer mağazalarda satılan https://store.steampowered.com/app/1404210/Red_Dead_Online/, RDR2'nin hikayesiz, sadece Online oynanabilir versiyonu. RDR2 hikaye modunu aşırı sevmeme rağmen Online hiç sevmedim. Fazla bir içerik sunmuyor. Yapacakların çok kısıtlı.

Red Dead redeption 1 PC de yoksa nasıl oynayabilirim?

PC'ye Xbox 360 ya da PS3 emülatör kurarak oynayabilirsin. FPS sıkıntısı nedeniyle çok sarmaz. O yüzden hikayeyi izleyip geçmen en sağlıklısı olacaktır. İstersen dene.

Benim red Dead redeption serisini komple oynamam için hangi oyunları hangi sıra ile oynamam lazım?

Red Dead Redemption 2, ilk çıkan oyunun yaklaşık 10 yıl öncesinde geçiyor. Fakat RDR2 oynadıktan sonra RDR1'e girsen bu ne dersin. Çok basit kalır. O yüzden illa hepsini oynamak istiyorsan önce RDR1'i oyna. Oyunları çıkış tarihine göre oynamak en doğrusu.

Geri
Yukarı