Red Dead Redemption PS4 ve Switch için duyuruldu!

Çok haklısınız ilk önce GTA Trilogy Remastered'ı haşat ettiler şimdi RDR1 belki ileride Bully'e de el atıp içine ederler resmen kendi topuğuna sıkıyor adamlar gerçekten GTA 6 konusunda Rockstar'dan çekinmeye başladım ikinci bir Konami olma yolunda Rockstar.
GTA 6 nın güzel bir oyun olacağından şüphem yok. Ancak Gta 4 haricindeki diğer tüm Gta serisi oyunları gibi hikayesi leş bir oyun olacağı için beni cezbetmiyor. Ben Singleplayer hikayesi güzel olan veya özel mekanikleri olan (Soulslike, Bullethell, Roguelike vs.) oyunları seviyorum. Gta 5 belki ilk 30 40 listeme bile almayacağım bir oyun. Afgan otomobili gibi bişey benim nezdimde. Üzdün bizi Rdr :(

Ekstra olarak Gta 6 da Netflix i aratmayacak derecede çok fazla LGBT+ içerikle karşılaşacağımızı düşünüyorum. Dediğim gibi Gta serisi tamamıyla Hollywood klişelerinin oyunlaştırılmış halinden ibaret

Son düzenleme:
Oyunu oynamadığın çok belli RDR 1 hantal falan değil özellikle 2 ye göre hiç değil GTA 4 akıcılığında aynı dönem oyunu zaten. Görev yapısı da Rockstar'ın klasik görev yapısıyla aynı. Oynayamiyorum ya oynayamadim zamanında bok atayım kafası geç. Onun harici dediklerin doğru oyunu kötüleme firmayı kötülemeye devam et çünkü oyun hiç birini haketmiyor.
Oyunu bitirmedim ama emülatör aracılığıyla kısa süre deneyimledim. Herhalde siz hantal lafını daha farklı anladınız. Benim hantal derken kast ettiğim şey şu, Rockstar oyunlarında karakter hareketleri başka oyunlara göre daha ağır oluyor. Şimdi kimse çıkıp GTA 4 ve sonrasında çıkan Rockstar oyunlarında karakterin akıcılığının God of War veya illaha gerçekçilik olacaksa Last of Us Part 2 kadar iyi olduğunu söyleyemez.

Oyunu bitirmedim ama emülatör aracılığıyla kısa süre deneyimledim. Herhalde siz hantal lafını daha farklı anladınız. Benim hantal derken kast ettiğim şey şu, Rockstar oyunlarında karakter hareketleri başka oyunlara göre daha ağır oluyor. Şimdi kimse çıkıp GTA 4 ve sonrasında çıkan Rockstar oyunlarında karakterin akıcılığının God of War veya illaha gerçekçilik olacaksa Last of Us Part 2 kadar iyi olduğunu söyleyemez.
Tamam hocam ben yanlış anlamışím özür diliyorum öptüm sizi

1692270102472.png

Yeni konular

Geri
Yukarı