Red Switch bileklik destekli 300TL klavye önerisi

Bütçe
270 - 320
Saber da kronik sorunlu, ogre de. Sakın almayın.

Adamın aldığı mouse maksimum 150TL civarlarında. Söylediğin G502 SE Hero ise genelde 599TL. Aradaki fark kocaman ve aşırı rekabetçi oyunlar oynamıyorsa G502 SE Hero almasına gerek yok. Ek olarak çok çok övdüğünüz Logitech'in de rezil ürünleri var.

150TL'ye kaliteli Mouse'lar var. Ek olarak herkesin boş boş Mouse'lara harcayak 599TL'si yok.

Ben yaşamadım bir sıkıntı ama siz bilirsiniz.

330 TL Red Switch + deri bilek desteği ben de Gamepower'a güvenmiyordum ama saber RGB klavyesini aldım ve memnunum hiçbir sıkıntısı yok.
Ne kadardır sizde var?

Ayrıca 2. klavyenin Blue Switch versiyonunu kullanıyorum. Memnun değilim de denebilir. 2-3 ay sonra sesi değişiyor, Caps Lock gibi tuşlarda yay sesi acayip baş ağrıtıyor. Şu ana kadar sadece S Caps ve A tuşunda çıktı. Tabii ki Red Switch'de bunlar olmaz ancak aynı klavye, bence daha iyileri alınabilir.

Sizin sorun yaşamamanız üründe sorun yaşayan tonla kişinin olduğunu ve modelin kalitesiz olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Bu cümleyi o kadar fazla kere yazdım ki artık ezbere yazıyorum, lütfen yeter.
Herkes nedense hep böyle tarzlar cümleler kullanıyor. Acaba ne zaman dememeye başlayacaklar?

Corsair veya başka markada da yaşayabilirsiniz teknoloji şans işi illa sorun yaşayacaksınız diye bir şey yok.
Corsair gibi klavyelerde yaşadığın an yenisini gönderirler. Ayrıca Gamepower ürünlerine göre 100 kat daha düşük. Gamepower'da öyle bir şey var da biz mi bilmiyoruz? 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı