Çözüldü Red Switch ile yellow Switch arasındaki fark nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

arda662

Kilopat
Makaleler
6
Yer
Mersin
Merhabalar. Banggood'da şu klavyeyi buldum ve alacağım muhtemelen. Ancak bir sorum var ki Red Switch ile yellow Switch arasındaki fark tam olarak ne oluyor. Osu! oynayacağım genellikle, yani hangisine basmak daha kolay ve tuşun yerine geri dönmesi (?) daha hızlıysa onu tercih edeceğim. Sizce hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Evet ben de öyle biliyorum. Ancak sorun şu ki internette klavyenin incelemesini yapan bir kanal "Cherry MX Red Switch'den daha hızlı" tarzında bir şey dedi. İncelemeyi yapan kişinin elindeki modelde "Yellow Switch" var. Bunun bir dayanağı var mı ya da ne ölçüde doğru bunun hakkında bilgi sahibi iseniz geri dönüş yaparsanız memnun olurum ☺️.
Cherry MX Red 2mm'de aktif olurken Gateron Optik Yellow 1 mm'de aktif oluyor, yani daha hızlı ve daha hafif.
Osu!'da genelde kırmızı switch tercih ediyorlar.
Evet ben de öyle biliyorum. Ancak sorun şu ki internette klavyenin incelemesini yapan bir kanal "Cherry MX Red Switch'den daha hızlı" tarzında bir şey dedi. İncelemeyi yapan kişinin elindeki modelde "Yellow Switch" var. Bunun bir dayanağı var mı ya da ne ölçüde doğru bunun hakkında bilgi sahibi iseniz geri dönüş yaparsanız memnun olurum ☺️.

Cherry MX Red 2mm'de aktif olurken Gateron Optik Yellow 1 mm'de aktif oluyor, yani daha hızlı ve daha hafif.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı