Red Switch ve Membrane klavye sesi benzer mi?

Bir goz atabilirim o zaman ya iyi bir model olursa artik beklerim biraz

Hocam membran simdi kullanıyorum, Blue Switch yeni aldim da biraz fazla sesli geldi. Sanki bende de biraz kullaninca bas agritacakmis gibi hissiyat olustu o yuzden iade edip red Switch mi alsam diyordum.

Hafif ses ciksin istiyorum ya ama Blue biraz fazla sesli geldi

Red Switch veya Brown Switch alabilirsin Brown switch Red Switch'e göre daha pahalıdır.

İndirim beklerseniz K552 650-700TL civarına düşebiliyor. Mekanik alınacaksa en düşük tercih edilmesi gereken ürün bence. Ayrıca forumda linklediğim klavyenin bir incelemesi:
Linklediginiz guzel duruyor aslinda, yurticinde 400-500 bandinda oneriniz var mi?
Red Switch veya Brown Switch alabilirsin Brown switch Red Switch'e göre daha pahalıdır.
Brown hakkinda bilgim yoktu, red veya brown olarak bakayim o zaman

KB857L var alınabilecek. Bütçedeki mekanikler zaten pek kaliteli değil fakat bu yurtdışı olan daha iyi bir ürün KB857L'den.
Hocam yeni bunu aldim da ses yuksek diye iade dusunuyorum yoksa guzel duruyor. Biraz bakindim sanirim bu fiyat bandinda urun bulamayacagim gibi duruyor. Ya bunu kullanicam ya da linklediginiz gibi yurtdisindan bakicam artik
Brown bir tık daha tok sesli daha hoş yani. Keyif alırsın kullanmaktan.
Tesekkur ederim hocam aklimda bulunsun brown da bakim bir yandan

Everest'e marka olarak bir ön yargım var ya nedense cok kaliteli gelmiyor bana urunleri. Yurt dışı olmasi sorun degil aslinda da daha once hiç almadim yurt dışından, biraz beklemesi sıkıntı sadece.

Everest ve Rampage aynı zaten. Markaya ön yargı var. Rampage alabilirsiniz o zaman. Rampage'nin klavyeleri kaliteli oluyor bu arada. Ben de geçen gün Game booster G25k aldım pişman oldum. Elimde Rampage R74 klavye var ikisini karşılaştırdım kalite yönünden kesinlikle Rampage çok çok daha üstün. Tuşları bile daha kaliteli Game boosterdan.

O markalari bir turlu sevemedim ya, pek yanasmamaya calisiyorum ama guzel bir ürünü olursa değerlendirebilirim tabiki

Switchlerde rengi fark etmeksizin klik sesi var. Hiçbiri membrane kadar sessiz olamaz. Red switch de sessiz switchlerden birisi ama bir membrane kadar sessiz değil. Brown belki yaklaşır.
Clicky switclerde olur 'klik' sesi.

Gamepower hiç önerilmiyor ve sorun yaşayan çok. Ben Reddragon k552 kumara kullanıyorum tavsiye ederim
Redragon alınmaz bende yurtdışından alırsam çok beklerim diye almadım şu an çok pişmanım.

Yeni konular

Geri
Yukarı