Red veya Blue Switch RGB klavye önerisi

@Kiznaiver hocam yardımcı olur musunuz? Enter tuşu büyük RGB TKL ve Blue Switch bir klavye bulamıyorum 1K bandında. K552 kumara alacaktım ama hem red Switch hem de yazılımı yok. K568 Rainbow kargosu geldi bugün Blue yerine red Switch göndermişler ayrıca yay sesi gerçekten çok fazlaymış. Eski bir G103 ile idare ediyorum şu an bunu yazarken bile parmaklarım ağrıdı.

@Kiznaiver hocam yardımcı olur musunuz? Enter tuşu büyük RGB TKL ve Blue Switch bir klavye bulamıyorum 1K bandında. K552 kumara alacaktım ama hem red Switch hem de yazılımı yok. K568 Rainbow kargosu geldi bugün Blue yerine red Switch göndermişler ayrıca yay sesi gerçekten çok fazlaymış. Eski bir G103 ile idare ediyorum şu an bunu yazarken bile parmaklarım ağrıdı.

Pusat K3 Pro kullanıyorum güzel alabilirsiniz.

Çok gereksiz tuş var hiç kullanmıyorum öyle şeyleri teşekkür ederim yine de.

Bunu buldum ama yazılımı destekliyor mu bilmiyorum yurt dışında mitra olarak geçiyor Türkiye'de vara, farkı ne anlamadım.

Tabii size kalmış ama Redragon'la Monster klavyeleri birbirine benziyor biraz bende ikisinden birini alacaktım son anda Monster'a döndüm.

Çok gereksiz tuş var hiç kullanmıyorum öyle şeyleri teşekkür ederim yine de.

Bunu buldum ama yazılımı destekliyor mu bilmiyorum yurt dışında mitra olarak geçiyor Türkiye'de vara, farkı ne anlamadım
Outemu Gaote switch'ler için 1000TL verilmez. Bütçe yetiyorsa bu en iyi tercih:

Küçük enter'a alışmanız gerekecek tabii. Büyük enter'a sahip pek iyi alternatifler yok. Eğer %60 olması sıkıntı değilse ikinci el sitelerinde satılan Mizar MZ60, HK Gaming GK61 klavyelerine bakın. Ederinin çok altına kapalı kutu satıyorlar.

Geri
Yukarı