Reddedilmekten korkuyorum

V140C4A7

Decapat
Daha fazla  
Dostlar ben ilkokuldan beri aynı kızı seviyorum önceden çok aklıma gelmiyordu ama 2 ay önce rüyama girdi. Hiç aklımdan çıkmıyor. Araştırdım, Instagram hesabını buldum, istek attım, kabul etti, o da bana istek attı. Geçen bir hikaye attı güzelliğinden hiç eser kaybetmemiş. Sınıf arkadaşlarıma gösterdim güzel kız değil sana daha iyisini buluruz diyorlar ama ben daha önce hiç bu kadar güzel bir yüz görmedim. Daha sonra kızın hangi okulda okuduğunu buldum mesaj atsam mı karar veremedim ya da okul çıkışına gidip sen burada mı okuyordun ne tesadüf falan mı desem? Daha önce hiç sevgilim olmadı. Daha doğrusu aklımda bu kız olduğu için yakın ilişki kurmak isteyen bir kızı reddetmiştim. Facebook'tan eski mesajlaşmalarımızı buldum çok güzeldi. Ama reddedilmekten korkuyorum mesaj atmaktan bile çekiniyorum. Bir taraftan başka şey düşünemiyorum sınavlar da yaklaşıyor. Bana bir yol göstermenizi istiyorum. Şu an aklımda okulunun çıkışına gitmek var.

Bak dostum bayağı bir bu konular üzerinde kafa yoran insan tanıdım okul çıkışına falan gitmeye gerek yok bu aşamada yok desem daha doğru olur reddedilmekten korkmak o kadar saçma bir şey ki yani şöyle söyleyeyim reddedilince ölmüyosunuz veya başınıza çok kötü bir şey gelmiyor sadece sevgili olmak istemediği için reddediyor dünyanın sonu değil daha çok insan tanayacaksın çok insan seviceksin eğer gönlünde varsa git Instagram'dan mesaj at konu aç sohbet etmeye çalış kendini hazır hissettiğinde söyle gitsin reddederse Next der geçersin bu bu kadar önemli bir olay değil kafanda büyütme bu kadar.

Geri
Yukarı