Reddit'te konu açma

French ArKaDaTa

Hectopat
Reddit'te konu açmak için 20 Karma'ya sahip olman gerekli diye bir yazıyla karşılaştım. 1 tane yorum attım ancak karma yükselmedi. Bilen var mı nasıl atılacağını postun?

Ben LoL hakkında bir yazı yazacaktım. Öyle takılmaya niyetim yok yani ancak merak ettim neden böyle düşünüyorsunuz?
Sizi yargılamıyorum ama ben Reddit yerine başka yerlerde konu açmayı tercih ederim (Technopat, DA Forum...) mizah kısmında aşırıya kaçan çok var ama yinede güzel mizahları var.

Bu sefer de yorum atamazsın diyor 10 dakika bekle diyor :D ilginç platform
Sizi yargılamıyorum ama ben Reddit yerine başka yerlerde konu açmayı tercih ederim (Technopat, DA Forum..) mizah kısmında aşırıya kaçan çok var ama yine de güzel mizahları var.

Evet burada da açıyorum aynı konuyu. Bir konu açtığım için bekleme süresine girdi. Yarım saat sonra atacağım. LoL oynuyorsanız bakın derim :)

r/freekarma4u gibi subredditlerde kafanın estiği şeyi atıp insanların sana birazcık da olsa karma kazandırmasını sağlayabilirsin. Ya da aynı benim yaptığım gibi karma sınırı olmayan subredditlerde tartışmalı yorum atmak yerine komik, bilgilendirici yorum atarak karmanı yavaş yavaş yükseltebilirsin. Böylece bazı subredditlerde gönderi atabiliyorsun. Şöyle ufak bir not, bazı subredditlerin spamları önlemek için farklı karma gereksinimleri var, o yüzden subreddit'ten subreddit'e değişebilir karma gereksinimleri. Ayrıca, çoğu subreddit'te 1 haftalık hesaplardan atılan tüm yorumlar ve gönderiler siliniyor ne olur ne olmaz.

Bu arada Reddit hakkında daha fazla şey öğrenmek istiyorsan u/Nemesis301 hesabıma sohbet isteği gönderebilirsin, sana istediğin her şeyi öğretebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı