Reddit'te paylaşımlarım siliniyor

Rufiq Cavadov

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Azərbaycan
Daha fazla  
Merhabalar. Açıkçası Reddit'i yeni yeni kullanmaktayım. Acaba bir ay tamam olmadı ve sayfalarda dolaşmadığım için siliniyor olabilir mi?

Çünkü sanırım öyle bir uyarı vermişti herhangi bir sayfada konu açarken. Bilmiyorum. Moderatörler tarafından silindi yazmakta. Ama farklı bir sayfada konu açabilmiştim bu gün rahat. Mesela yazılımı gibi sayfalarda açamadım nedense bilmiyorum. Bilgisi olan var mı bu konuda?

1668984771175.png

Kod:
Sorry, this post has been removed by the moderators of r/webdev.
Moderators remove posts from feeds for a variety of reasons, including keeping communities safe, civil, and true to their purpose.

İçerikte eğer Reddit veya ilgili SubReddit'in kurallarına aykırı bir şeyler varsa moderatörler içeriğiniz kaldırabilirler.
Açıkçası para kazanmakla ilgili bir soru sormuştum bilmiyorum etiket falan girme onları düzgün bir şekilde doldurmama rağmen silindi.

Mesela resimde görmüş olduğunuz bir konuyu neden silsinler ki, onu anlamadım?

Anladığım kadarıyla, çok genel bir soru sorduğunuz için kaldırılmış.
Açık uçlu/genel "web dev'e nasıl başlarım" ve genel kariyerle ilgili gönderilere yalnızca sabitlenmiş aylık kariyer başlığında izin verilir. Bu soruların birçoğunun yanıtı ayrıca SSS alt bölümünde veya /r/learnprogramming/ ve /r/cscareerquestions/ içinde bulunabilir.

Son derece spesifik kariyer/başlangıç yardımı sorularına, gerekli yardım sonrası yönergelerine uydukları sürece izin verilir.
İyi bir İngilizceye sahip olmadığım için çeviri kullandım fakat anladığım kadarıyla bu kuraldan dolayı siliyorlar.

Anladığım kadarıyla, çok genel bir soru sorduğunuz için kaldırılmış.
Açık uçlu/genel "web dev'e nasıl başlarım" ve genel Kariyerle ilgili gönderilere yalnızca sabitlenmiş aylık kariyer başlığında izin verilir. Bu soruların birçoğunun yanıtı ayrıca SSS alt bölümünde veya /r/learnprogramming/ ve /r/cscareerquestions/ içinde bulunabilir.

Son derece spesifik kariyer/başlangıç yardımı sorularına, gerekli yardım sonrası yönergelerine uydukları sürece izin verilir.
İyi bir İngilizceye sahip olmadığım için çeviri kullandım fakat anladığım kadarıyla bu kuraldan dolayı siliyorlar.
Peki devamlı böyle 2-3 kez denersem ban atarlar mı?

Yani hiçbir zaman reddit kullanmama şansım olur mu?

Peki devamlı böyle 2-3 kez denersem ban atarlar mı?

Yani hiçbir zaman reddit kullanmama şansım olur mu?
Reddit kullanmadığım için kesin bir şey söylemem mümkün değil ne yazık ki :( Bana fikrimi sorarsanız en fazlası o subredditten engellenirsiniz. Çünkü tamamıyla reddit kurallarına aykırı bir şey yapıyorsunuz gibi görünmüyor.

Reddit kullanmadığım için kesin bir şey söylemem mümkün değil ne yazık ki :( Bana fikrimi sorarsanız en fazlası o subredditten engellenirsiniz. Çünkü tamamıyla reddit kurallarına aykırı bir şey yapıyorsunuz gibi görünmüyor.
Anladım hocam. Teşekkürler yanıtlarınız için.

Paylaşım silindikten sonra tarafınıza bilgilendirme geliyor. Orada neden silindiğini belirtiyor.

Sub üzerinden ban yemeniz için yasak bir paylaşım yapmanız gerekiyor diye biliyorum. Reddit üzerinden direkt ban yemek o kadar kolay değil.

Paylaşım silindikten sonra tarafınıza bilgilendirme geliyor. Orada neden silindiğini belirtiyor.

Sub üzerinden ban yemeniz için yasak bir paylaşım yapmanız gerekiyor diye biliyorum. Reddit üzerinden direkt ban yemek o kadar kolay değil.
Hocam şöyle ki, css ile ilgili bir soru sordum silindi. Grid yapısı ile ilgili mesela.

Hocam şöyle ki, css ile ilgili bir soru sordum silindi. Grid yapısı ile ilgili mesela.
Subrettin'in kurallarına aykırı bir şey yazmışsındır. Gönderi atmadan önce kurallara bak. Gönderin silinirse sana mesaj geliyor. O mesajı okursan hangi kuraldan dolayı kaldırıldığı yazıyor genelde.

Geri
Yukarı