Reddit’ten perma ban yedim

Sen küfür etmedin orada iğrenç bir şey paylaştın farkındaysan ve evet daha kötü içeriklerin olması senin paylaştığın şeyin iyi olduğu anlamına gelmiyor ama sen boş ver bu senin yaşam felsefen çocukların akıllarını karıştırıyorsunuz. 7 yaşındaki çocuklar Kgbtr'de dolaşıyor, kafaları karışıyor. Sorsan her türlü küfrü, felsefeyi bilirler.

7 yaşında çocuğun kgbtrde gezmesin sebebi r/place etkinliği. Reddit boş beleş şeylerden ötürü milleti banlıyor. 7 yaşında ki o çocuk Reddit'te, dünyada ki her çöplüğü ve her türlü pis işi öğrenebilir. Adamın biri sosyal medyada gördüğü akıma ayak uydurduğu için yardım etmemişsiniz. Yardım etmediniz de ne oldu, dünyayı falan mı kurtardınız? Reddit TikTok veya Instagram gibi bir yer değil. Herkesin istediğini paylaşabildiği bir platform.

Reddit'e 1 sene sonradan tekrar Allah belasını versin diyorum. Ban yemeseydim çok daha farklı bir hayatım olacaktı ve daha iyi olacaktı muhtemelen. Üstüne üstlük 500 bin karmayı bile aşardım kralı olurdum oranın ne güzel. Mailime bakmadı bile adamlar yazık.

Reddit'e 1 sene sonradan tekrar Allah belasını versin diyorum. Ban yemeseydim çok daha farklı bir hayatım olacaktı ve daha iyi olacaktı muhtemelen. Üstüne üstlük 500 bin karmayı bile aşardım kralı olurdum oranın ne güzel. Mailime bakmadı bile adamlar yazık.

Ben ghost takılıyorum şimdi. Yine her gün yeni bilgiler ediniyorum tabii ki ama kgbde gezip milletle yorumlaşmanın & floodlaşmanın tadını hiçbir şey vermiyor...

Geri
Yukarı