Reddit’ten perma ban yedim

saphary

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Antalya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 2600, RX590, 16GB, Corsair Delta Spec
Meslek
Boş İşler Erbabı
Reddit üzerinde 2 senedir paylaşmadığım NSFW açmadığım yan hesap etmediğim küfür kalmadı ama poposunu sallayan siyahi bir adam paylaştım diye küçücük sublarda kastığım toplam 50 bin karmayı aşan hesaplarım gitti.

Son zamanlarda KGBTR üzerinde bir grup mahlukat toplanıp insanları rapor sisteminin açığını kullanaraktan banlatıyor. Reddit’e mail attım bakmıyorlar. Cevap alabileceğim bir yer var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu arkadaş da bunu belirtince senin kafadaki tayfa "beğenmedim"e tıklıyor. Üzüldüm vallahi. İyi olmuş.

Senin kafadaki tayfa derken? Geçmişte yaptığı hata bizi ilgilendirmiyor, yardımcı olmak yerine asıl bu forumu kendi kirlettiği için insanlar "beğenmedim"e tıklıyor.

Beyler saçma sapan konuşan bir iki adam var konuda. Reddit Technopat değildir. Siz herhalde 4chan gibi siteleri kullanırken adamlara “tamam hocam, yazılım güncelliyorum hocam” falan yazacaksınız. Küfür ettiysem bunu amaç, kural belirlemiş sublarda yaptım. Kafa kesme, iç organ çıkarma gibi videoların çukuru olan uygulamada küfür ettik diye uygulamayı kirletmişiz. Hayır 7 kişide gidip beğeniyor, en azından uygulamanın mantığını kavrayan 6 kişi var ama bu forumdan daha fazlasını beklerdim.

Irkcilik olarak da algilanmis olabilir, dogrudan banlarlar bu tarz durumlari. Af yok.
Yok hocam Reddit mesaj atmış. Attığı mesaja tıklayınca o videoya yolluyor. “Kişiden izin almadan videosunu paylaşma” gibi bir şeyler yazmışlar ama alakasız bir ban sebebi. Zaten paylaştığım video üptülyon kez paylaşılan bir videoydu.

Dostum tek yapabileceğin şey destekle iletişimde bulunmak. Senin gibi zenci poposu seven birinin ban yemesi çok üzücü. Benim ismim de oradan geliyor çünkü.
Adamsın hocam, dünyayı ele geçiriyoruz.

Bu kgbtr nedir? Hayat memat meselesi mi? Birkaç kez böyle konu açılmıştı. Noluyor ban yiyince ölüyor musun?
Türklerin kurduğu adam akıllı subredditlerden birisi. Buradan ban yiyince Reddit’in TR kısmı gitmiş gibi düşün. Ama ben oradan değil komple Reddit üzerinden ban yedim. Herhangi bir şeye ne upvote atabiliyorum ne yorum yazabiliyorum.

Birde bunları yazıp burada dert yanıyorsun.

Bu arkadaşta bunu belirtince senin kafada ki tayfa beğenmedim tıklıyor. Üzüldüm vallahi. İyi olmuş.
Merak etme hocam gidip müslüman subuna zenci poposu atmadım. Bunu hayat felsefesi belirlemiş insanlar var, Reddit garip bir yer.

Reddit maillere geç cevap veriyor bende sorun yaşamıştım. Beklemenizi öneririm.
Cidden yardımı dokunan bir iki yorumdan birisi. Riot, Corsair gibi şirketlerle haşır neşir olunca çabuk cevaba alışıyor insan.

Yeni konular

Geri
Yukarı