Redline RED360 Android TV Box root kaldırma

cxloudy

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS TUF GAMİNG GTX 1650 GDDR6/AMD RYZEN 5 5500/KİNGSTON 512GB SSD/ANTEC 650W/16GB RAM
Meslek
Gayrimenkul Danışmanı
Arkadaşlar ben yeni Android TV box aldım ve bu sistemin rootlu olduğunu gördüm. Bazı uygulamalar rootu kaldırınız diyor mesela maç izleme programları falan veya başka uygulamalar root veya root uygulamalarını kaldırınız diyor. Ben rootu kaldırmak istiyorum nasıl yapacağım? Cihaz red 360 nano 4K Android 9.

Aynı cihaz ve aynı sorun bende de var 3 günüdür yapamadım. Bir şey bulursan bana da haber ver.
Maalesef birşey bulamadım birsürü root uygulaması indirdim ama cihazınız rootlu değil diyor bide internet çok yavaş aldığıma pişman oldum valla :(

Yeni versiyon peki bu cihaz güncellemesi mi?
Merhaba iyi günler inat tv'nin google tarafından yeni sürümü güncellenince görülen bir hata bu cihazlarımızda google lisans anlaşması olmadığı için haliyle cihaz korumaya geçiyor çünkü yetkili izni istiyor. cihazda değişiklikler yapılması için buda yazılıma gömülü olduğundan dolayı bir müdahele yapılamıyor inat tv'nin farklı bir versiyonunu kendi uygulama marketimize ekleyeceğiz. Bana gelen mesaj bu

Yeni versiyon peki bu cihaz güncellemesi mi?
Ben teşekkür ederim en yakın zamanda yüklemeyi sağlayacağız. En son konuşmamız bugün oldu son mesajları bu

Merhaba iyi günler inat tv'nin google tarafından yeni sürümü güncellenince görülen bir hata bu cihazlarımızda google lisans anlaşması olmadığı için haliyle cihaz korumaya geçiyor çünkü yetkili izni istiyor. cihazda değişiklikler yapılması için buda yazılıma gömülü olduğundan dolayı bir müdahele yapılamıyor inat tv'nin farklı bir versiyonunu kendi uygulama marketimize ekleyeceğiz. Bana gelen mesaj bu

Ben teşekkür ederim en yakın zamanda yüklemeyi sağlayacağız. En son konuşmamız bugün oldu son mesajları bu
Recep Dargin <[email protected]> Konuyla ilgili bilgi burdan alabilirsin.

Son düzenleme:

Recep Dargin <[email protected]> Konuyla ilgili bilgi burdan alabilirsin.
Çok saol

Yeni konular

Geri
Yukarı