Redmi 10 2022 hızlandırma

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sapphire RX 6650 XT 8Gb Gaming Nitro OC+ // i5 11400F (Stok fan) // Msı B560M Pro-E // Kıoxıa Excerıa G2 (1TB) // GF SERIES GF600 // Msı Vampiric 100R // Lenovo D24-20 // SteelSeries Prime // Xrades 80x30 MaousePad // Windows 11 Pro
Merhaba. Ben Redmi 10 2022 kullanıyorum. Bu cihazı daha da hızlandırmak istiyorum. Bu cihaz için ne yapabilirim? Root vb atamam fan alırsam da öyle Max 250 TL'lik bir fan alabilirim. O da Max nasıl cihazı hızlandırabilirim veya hangi fanı önerirsiniz? Bütçem bu.

Merhaba. Ben Redmi 10 2022 kullanıyorum. Bu cihazı daha da hızlandırmak istiyorum. Bu cihaz için ne yapabilirim? Root vb atamam fan alırsam da öyle Max 250 TL'lik bir fan alabilirim. O da Max nasıl cihazı hızlandırabilirim veya hangi fanı önerirsiniz? Bütçem bu.

Fan takmak çok hızlandırmaz hocam herkesin aklında aynı şey var "fan takmak sadece cihazı soğutur oyunlarda 1-2 FPS arttırır sadece". Xiaomi cihazlarda bellek uzantısı gibi bir ayar varmış herhalde onu açarak telefonunuzun depolama alanından 2 GB alıp RAM'e ekliyor fark ediyor galiba deneyebilirsiniz.

Anlamadım soruyu telefondan mı bahsediyorsunuz? Fan falan deyince kafam karıştı. Eğer telefon ise animasyon hızını hızlandırın.

Fan takmak çok hızlandırmaz hocam herkesin aklında aynı şey var "fan takmak sadece cihazı soğutur oyunlarda 1-2 FPS arttırır sadece". Xiaomi cihazlarda bellek uzantısı gibi bir ayar varmış herhalde onu açarak telefonunuzun depolama alanından 2 GB alıp RAM'e ekliyor fark ediyor galiba deneyebilirsiniz.acik şu an bellek uzantısı fark oluyor fakat ısınıyor bu cihaz.

O açık fakat yine öyle çok fark etmiyor fansız cihazı soğutma yöntemleri var mı?

Anlamadım soruyu telefondan mı bahsediyorsunuz? Fan falan deyince kafam karıştı. Eğer telefon ise animasyon hızını hızlandırın.

Telefon fanından bahsediyorum fansız bir çozum yolu var mı cihaza zarar vermeden fotoğrafta attığım gibi tüm ayarlar.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-09-27-22-17-55-956_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2022-09-27-22-17-55-956_com.android.settings.jpg
    48,3 KB · Görüntüleme: 51
  • images.jpeg
    images.jpeg
    10,6 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı