Redmi 10 arama yaparken kilitleniyor

Serioz

Decapat
Daha fazla  
Herkese iyi Sosyaller, Redmi 10 telefonumda aramada aramanın ortasında karşı tarafa sesim gitmiyor. Bunun sebebi nedir?

Son düzenleme:
Emin değilim ama şöyle bir tahminde bulunabilirim, MIUI 13 güncellemesi birtakım sorunlara yol açtı. Redmi Note 9 Pro kullanıyorum. Telefonumda da kamera kilitleniyor aynı şekilde. Düzgün kullanamıyorum. Yani bunların sebebi MIUI 13 güncellemesi olabilir emin değilim elbette tahmin sadece.

Emin değilim ama şöyle bir tahminde bulunabilirim, MIUI 13 güncellemesi birtakım sorunlara yol açtı. Redmi Note 9 Pro kullanıyorum. Telefonumda da kamera kilitleniyor aynı şekilde. Düzgün kullanamıyorum. Yani bunların sebebi MIUI 13 güncellemesi olabilir emin değilim elbette tahmin sadece.

Bende onu düşündüm ama emin olamadım.

Bende onu düşündüm ama emin olamadım.

Yani yüksek ihtimalle öyle ama Xiaomi firması bu yazılımların güncelleme göndereceği cihazlarda testini yapmıyor mu? Sorunluysa güncelleme gönderme hocam. Güncel olması iyi hoş da böyle sorunlar bıktırıyor. Olmasın daha iyi dedirtiyor.

Yani yüksek ihtimalle öyle ama Xiaomi firması bu yazılımların güncelleme göndereceği cihazlarda testini yapmıyor mu? Sorunluysa güncelleme gönderme hocam. Güncel olması iyi hoş da böyle sorunlar bıktırıyor. Olmasın daha iyi dedirtiyor.

Evet maalesef ki öyle mesela bir aramada konuşmak için karşı tarafı tekrar aramak zorunda kalıyorum ve telefonu alalı şurada 1 ay bile olmadı.

Ya güncelleme bekleyeceksiniz ya da manuel ROM atarak versiyon düşüreceksiniz.

Maalesef güncelleme bekliyeceğim o riske giremem.

Neyse hepinize teşekkür ederim sorunun telefondan kaynaklı olmadığını anladım rahatladım.

İyi sosyaller:)

Bende onu Android'te diye oluyor diye biliyorum.

İyi sosyaller

Olabilir emin değilim. Ama ROM ile MIUI versiyonu düşürme yok diye biliyorum.

Geri
Yukarı