Redmi 10C alınır mı?

luckluckii

Hectopat
Redmi Note 8 kullanicisiyim. 2020'de almistim. Telefon oldukca iyiydi. 1 yil sonra ciddi bir performans kaybi olusmaya basladi. Simdi iyicene donuyor. Amazon'un bahar firsatlarinda fiyattan dolayi gozume carpti. Mı 10C alınır mı? Bu fiyata cok bir beklentim yok ama 2-3 yil calissa duzgun sekilde yeter bana. Bu telefon cok kotuyse diger seceneklerim var elimde. POCO M5 ve Redmi Note 10 Pro. Tekrardan mı alma heveslisi degilim ama mecburum gibi. Bir 2-3 yili cikarsa telefon yeter bana.

Redmi 10C

POCO m5s

Redmi Note 10 Pro

Redmi Note 8 kullanicisiyim. 2020'de almistim. Telefon oldukca iyiydi. 1 yil sonra ciddi bir performans kaybi olusmaya basladi. Simdi iyicene donuyor. Amazon'un bahar firsatlarinda fiyattan dolayi gozume carpti. Mı 10C alınır mı? Bu fiyata cok bir beklentim yok ama 2-3 yil calissa duzgun sekilde yeter bana. Bu telefon cok kotuyse diger seceneklerim var elimde. POCO M5 ve Redmi Note 10 Pro. Tekrardan mı alma heveslisi degilim ama mecburum gibi. Bir 2-3 yili cikarsa telefon yeter bana.

Redmi 10C

POCO m5s

Redmi Note 10 Pro
Redmi 10C alınmaz. Bu paraya da note 10 pro alınmaz. Yurtdışı almanız sıkıntı değilse 7-7300 gibi paraya OnePlus 9 alın. Kalan para cebinizde kalsın.

Alınmaz. 4.000 TL gibi bir fiyata değmez. Redmi bakmayın mümkünse hocam. 4.000 TL'ye ben iPhone 7 alırdım. Ama tek seçenek bu değil.

Redmi önermem hocam. Dediğiniz gibi 1-1.5 yıl sonra işgenceye dönüşüyor resmen kullanması.(Redmi kullanıyorum:/)

Redmi 10C

POCO m5s

Redmi Note 10 Pro

2. El alma şansınız var mı hocam?

Kedinize telefon mu aldınız ?
Evet. Depremden sonra 8 yillik Xperia Z3 degistirmem gerektigini anladim. Zaten kafama gore degil buraya konu acarak fikir almistim. Kendi telefonumu degistirdim sira geldi anneme. Bu telefonu anneme alacaktim ki. Biraz daha bekleyecegim. Belki onada samsung alirim durumlar iyi olursa.

Geri
Yukarı