Redmi 10S ROM önerisi

Sırasıyla bunları yapın. ROM olarak offical varsa net bir şekilde evolationx öneririm. MIUI'a göre çok daha iyi çalışıyor. Bu arada dikkatli olun. Tehlikeli bir işlemdir, benimki gibi cihazınızı brick edebilirsiniz.

Hocam merhaba bende aynı cihazı kullanıyorum ve bu ROM işine girmek istiyorum cihaz brick olduğunda tamamen kullanılmaz hale mı geliyor? Yoksa çözümü var mı?

@626016 hocam siz ne yaptınız? ROM kurabildiniz mı?

Merhaba, telefon Note 10s global 14 ROM'dan Endonezya 14'e geçtim fakat Custom ROM'lar ilgimi çekti. Sizce Endonezya ROM'dan geçmeye değer mi? Değerse hangi ROM olmalı?

(Öncelik batarya hız ve en az sorun)
(TWRP yüklü değil)
(Bootloader kilidi kapalı)
(linklerle yardımcı olursanız sevinirim)
Kolay gelsin.

Hocam EU ROM'dan iyi Custom ROM bulamazsınız çok iyi yapıyolar işlerini. En az 20 ROM denemişimdir daha iyisi yok.

Hocam merhaba bende aynı cihazı kullanıyorum ve bu ROM işine girmek istiyorum cihaz brick olduğunda tamamen kullanılmaz hale mı geliyor? Yoksa çözümü var mı?

Donanımsal veya yazılımsal çözümleri var ama kurtaramayabilirsiniz. Ki brick yapmak da kolay bir şey değil o kadar. Hele hard brick oldukça zor.

Ben ROM kurdum cihaz brick olduğunda (harf olmazsa) kurtarılır bence ROM yükleyin sizde.

Hocam ben crDroid kurdum bütün programlar oyunlar kaymak gibi akıyor mükemmel iyi ki risk almışım (cihazım brick olmuştu kurmadan önce dedim madem brick bende Custom ROM kurayım dedim )
Not = saka gibi MIUI 18 GB yer kullanıyordu crDroid 4 GB.

Son düzenleme:
Ben ROM kurdum cihaz brick olduğunda (harf olmazsa) kurtarılır bence ROM yükleyin sizde.

Hocam ben crDroid kurdum bütün programlar oyunlar kaymak gibi akıyor mükemmel iyi ki risk almışım (cihazım brick olmuştu kurmadan önce dedim madem brick bende Custom ROM kurayım dedim )
Not = saka gibi MIUI 18 GB yer kullanıyordu crDroid 4 GB.
Hocam merhabalar, şuan güncel olarak note 10s kullanıyorum miui14 android 13 ancak yeni sürüme geçmemle birlikte batarya sorunu yaşamayan başladım. Bir süredir rom nedir ne değildir diye bakıyorum ama cesaret edip yapmadım. Note 10s için öneriniz var mıdır yardımcı olursanız şimdiden teşekkürler.

Hocam merhaba, şu an güncel olarak Note 10s kullanıyorum MIUI14 Android 13 ancak yeni sürüme geçmemle birlikte batarya sorunu yaşamayan başladım. Bir süredir ROM nedir ne değildir diye bakıyorum ama cesaret edip yapmadım. Note 10s için öneriniz var mıdır yardımcı olursanız şimdiden teşekkürler.

Vallahi hocam root atın MIUI ile devam edin ben öyle yaptım.
Custom ROM'lar genel olarak stabil değil RN10s için tavsiyem root atın. Gereksiz uygulamaları silin PC ile.

Geri
Yukarı