Redmi 11S, Android 12 güncellemesi alacak mı?

Daha fazla  
Meslek
makine mühendisi
Öncellikle tüm Technopat yetkililerine ve buradaki tüm arkadaşlara iyi bayramlar dilerim.

Alacak olduğum telefon Redmi 11S. Arkadaşlar, birkaç yerde aradığımda ve Xiaomi'nin kendi mağazasına gittiğim zaman Android 12 güncellemesi almadığını gördüm ve orada telefonu kurcalarken güncelleme denetledim ve hiçbir şekilde güncelleme gözükmedi ve Android 11'di. İnternette de arattığım zaman Android 12 güncellemesi alması gerekiyor, bende güncel olmak için en son yazılımlı bir telefon istiyorum. Sormak istediğim şudur: Telefonu aldığım zaman güncelleme alır mıyım, yoksa almaz mıyım? Kusura bakmayın, biraz uzattım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncellikle tüm Technopat yetkililerine ve buradaki tüm arkadaşlara iyi bayramlar dilerim.

Alacak olduğum telefon Redmi 11s. Arkadaşlar, birkaç yerde aradığımda ve Xiaomi'nin kendi mağazasına gittiğim zaman Android 12 güncellemesi almadığını gördüm ve orada telefonu kurcalarken güncelleme denetledim ve hiçbir şekilde güncelleme gözükmedi ve Android 11'di. İnternette de arattığım zaman Android 12 güncellemesi alması gerekiyor, bende güncel olmak için en son yazılımlı bir telefon istiyorum. Sormak istediğim şudur: Telefonu aldığım zaman güncelleme alır mıyım, yoksa almaz mıyım? Kusura bakmayın, biraz uzattım.

Elbette yeni bir model mutlaka alır.

Yeni konular

Geri
Yukarı