Redmi 8 PUBG Mobile düşük ayarlarda oynanıyor

RtxPolat

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Telefonum Redmi 8 ve PUBGM'de en düşük ayarlarda oynanabiliyor(Dengeli/orta). Özelliklerinin o kadar düşük olduğunu düşünmüyorum. Neden olabilir bu? Daha sonraki zamanlarda destek gelebilir mi? (Lobiye HD desteği geldi ama sonraki zamanlarda yüksek kare hızı oynayabilir miyim?)
Özellikleri:
4 GB RAM
64 GB hafıza
İşlemciler: 4X ARM Cortex A53 2.0ghz+4X ARM Cortex A53 1.45GHz
Ekran çözünürlüğü standardı: HD+

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonum Redmi 8 ve Pubgm'de en düşük ayarlarda oynanabiliyor(Dengeli/orta). özelliklerinin o kadar düşük olduğunu düşünmüyorum. Neden olabilir bu? Daha sonraki zamanlarda destek gelebilir mi? (lobiye HD desteği geldi ama sonraki zamanlarda yüksek kare hızı oynayabilir miyim?)
Özellikleri:
4 GB RAM.
64 GB hafıza.
İşlemciler: 4X ARM Cortex A53 2.0ghz+4X ARM Cortex A53 1.45GHz.
Ekran çözünürlüğü standardı: Hd+

O oyunda grafik önemli değil. Her zaman akıcı olması önemli. Ben iPhone XS Max cihazımda bile akıcı'da oynuyorum. Android'te gfx uygulaması vardı grafik ayarlamaları için oynalara bak istersen.

Sandığın kadar güçlü değil.
Güçlü olduğunu savunmuyorum sadece ekran HD+ kaldırabiliyor iken neden en düşük ayar oynuyorum?
O oyunda grafik önemli değil. Her zaman akıcı olması önemli. Ben iPhone XS Max cihazımda bile akıcı'da oynuyorum. Android'te gfx uygulaması vardı grafik ayarlamaları için oynalara bak istersen.
Zaten hep akıcı oynarım hangi telefon olursa olsun ben kare hızında takıldım.

Çünkü zayıf bir işlemci hocam kabul edin. 90k AnTuTu puanı var. Akıcı şekilde oynamak istiyorsan AnTuTu puanı en azından 250k olması lazım. Yani gayet normal bir durum kasması.
Hocam iyi telefon olmadığını biliyorum ve savunmuyorum düşük ayarda performansı çok iyi maça 45-50 sn kala açılıyor neden daha yüksek açmıyor?

Hocam iyi telefon olmadığını biliyorum ve savunmuyorum düşük ayarda performansı çok iyi maça 45-50 sn kala açılıyor neden daha yüksek açmıyor?

Açamıyor hocam. Mesela Galaxy Note 5'im 140k AnTuTu puanı alabiliyor. Ama bende de düşük ayarlar var sadece. Hocam o cihaz için en iyi ayarlar o olduğu içindir. Şimdi 60FPS seçebeği açık olsa sabit 60 veremezki o cihaz. Ama 25 FPS de sabit verir.

Daha fazla FPS vermesini istiyorsanız Config deneyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı