Redmi 8A Dual Magisk "root yüklenmedi" hatası

Pro sürümünü atarsanız tabii olmaz.
Alın bunu kurun. Orijinal ROM'dan daha iyi olur.

Ha ben illa stok istiyorum diyorsanız alın buyurun. Endonezya ROM'ları global veya TR ROM'lara göre daha stabil olur. Uygun olanın fastboot sürümünü seçin.

O sitedeki (thecustomrom.com) pixelplusui kurmayı düşünüyorum hocam, o olur mu?
Dotos kurmayı denedim ama ZIP hata verdi.
Aslında stock ya da Custom olması fark etmez ama her özelliği düzgün çalışsın ve root olsun yeter başka bir isteğim yok.

Son düzenleme:
O sitedeki (thecustomrom.com) pixelplusui kurmayı düşünüyorum hocam, o olur mu?
Dotos kurmayı denedim ama ZIP hata verdi.
Aslında stock ya da Custom olması fark etmez ama her özelliği düzgün çalışsın ve root olsun yeter başka bir isteğim yok.
Olur olur kurabilirsiniz.

Olur olur kurabilirsiniz.

Hocam bir şey daha söylemek istiyorum, şu dotos hata verince sıfırdan Pro sürümünü kurdum ama bu sefer Custom Recovery'de gitmiş ve nedense Fastboot'a giremiyorum, (formatta attım o yüzden ADB kapandığı için açılmıyorda olabilir) Xiaomi hesabımı soruyor onu da ayın 1'inde yapabilirim, Wi-Fi açılmadığından ve SIM'de internet kalmadığından şu anda tıknamış durumdayım kısaca, o güne kadar bekleyebilir misiniz? Kurulumda yine hata yapmamak için destek almak istiyorum.

Hocam bir şey daha söylemek istiyorum, şu dotos hata verince sıfırdan Pro sürümünü kurdum ama bu sefer Custom Recovery'de gitmiş ve nedense Fastboot'a giremiyorum, (formatta attım o yüzden ADB kapandığı için açılmıyorda olabilir) Xiaomi hesabımı soruyor onu da ayın 1'inde yapabilirim, Wi-Fi açılmadığından ve SIM'de internet kalmadığından şu anda tıknamış durumdayım kısaca, o güne kadar bekleyebilir misiniz? Kurulumda yine hata yapmamak için destek almak istiyorum.
Asla ama asla Pro sürümünü kurmayın. Yazılımları ve bazı donanımları aynı değil. Fastboota nasıl giremiyorsunuz? Ben beklerim sorun yok.

Asla ama asla Pro sürümünü kurmayın. Yazılımları ve bazı donanımları aynı değil. Fastboota nasıl giremiyorsunuz? Ben beklerim sorun yok.

Çoğu yerde pro/dual diye geçiyor bende kurdum ama keşke yapmaz olaydım, internette bakıyorum fastboot için ses kısma + güç tuşu yapın diyorlar ama öylesine Redmi ekranı çıkıyor, ADB ile gireceğim ama şifre sorduğundan hiçbir şey yapamıyorum :/

Çoğu yerde pro/dual diye geçiyor bende kurdum ama keşke yapmaz olaydım, internette bakıyorum fastboot için ses kısma + güç tuşu yapın diyorlar ama öylesine Redmi ekranı çıkıyor, ADB ile gireceğim ama şifre sorduğundan hiçbir şey yapamıyorum :/
Şifre istiyor derken? Redmi ekranı dediğiniz şey nedir?

Şifre istiyor derken? Redmi ekranı dediğiniz şey nedir?

Şifre derken şu Xiaomi hesabının şifresini soruyor, her formatta bunu soruyor, Redmi ekranı derken telefonun açılma ekranı.
hocam, telefoncuya verdim stock rom bulup kurmuşlar, sorun kalmadı, yine de yardım etmeye çalıştığın teşekkür ederim

Son düzenleme:

Geri
Yukarı