Redmi 9 nasıldır?

Bütçe
2500 TL (Maksimum)

364809

Kilopat
Makaleler
1
Kamera tarafı pek umurumda değil, daha çok donanım ve ekran süresi kısmına bakıyorum. MIUI arayüzünün hastasıyım.
1700 TL'ye 2.el olarak temiz alacağım 64GB/4GB RAM versiyonu. Ara sıra PUBG Mobile CoD Mobile gibi oyunlar oynarım ve yoğun bir şekilde kullanırım.
Telefonu kullanan arkadaşlar nasıl bir deneyim yaşadığını belirtirse çok sevinirim.

Kullanıyorum hocam jiroskobu bozuk eğer ki jiroskobla oynuyacaksanız almayın ama normal 4 parmak ya da 2 parmak sa alınabilir ekran c/d si düşük Redmi Note 8 Pro'yla karşılaştırdım onun ekranı bariz daha iyi.

Redmi Note 9S kullanıyorum. Performans olarak sıkıntı yok fakat ekranda arada ghost screen oluyor. Alırken buna dikkat edin. Bu benim telefonuma özel bir durum olabilir bilmiyorum.

Kullanıyorum hocam jiroskobu bozuk eğer ki jiroskobla oynuyacaksanız almayın ama normal 4 parmak ya da 2 parmak sa alınabilir ekran c/d si düşük Redmi Note 8 Pro'yla karşılaştırdım arkadaşımda olan onunki bariz daha iyi.

Jiroskop pek derdim değil. Dediğim gibi arada oynarım oynadığım zaman 3 parmak şeklinde oynuyorum.

Pro ise PUBG'de drop yemeden 60 FPS oynarsın, CoD Mobile bilmiyorum ama Pro ise normali 45 FPS alırsIn.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kamera tarafı pek umurumda değil, daha çok donanım ve ekran süresi kısmına bakıyorum. MIUI arayüzünün hastasıyım.
1700 TL'ye 2.el olarak temiz alacağım 64GB/4GB RAM versiyonu. Ara sıra PUBG Mobile CoD Mobile gibi oyunlar oynarım ve yoğun bir şekilde kullanırım.
Telefonu kullanan arkadaşlar nasıl bir deneyim yaşadığını belirtirse çok sevinirim.

Hocam bu arada 1700 TL 2. el fazla pahalı ben sıfırı 1300'e aldım dubaiden gelme?
Eminönünde bulabilirsiniz IMEI atmak gerekiyor ama onlar atıyor.

MIUI'yı tek beğenen sizsiniz sanırsam.

Yeni konular

Geri
Yukarı