Redmi 9T açılmıyor

• Konuyu başlatan zwang
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 1B

zwang

Hectopat
Telefonum Redmi 9t, 3 gün önce şarjı 30 iken şarja takmıştım 1 saat civarı sonra telefona tekrar baktığımda açılmıyordu. Bozuldu sanmıştım ve öylesine şarja takmıştım tekrar. Dün kendiliğinden açıldı. Dün akşam yine şarjı az diye şarja takmıştım ve uyandığımda tekrar açılmıyordu ve hala kapalı, açılmıyor. Ne güç tuşuna basılı tutmak işe yarıyor ne de hard reset denilen yöntem işe yarıyor. (2.5 hafta önce Amerika'ya taşındım, ilk defa 3 gün önce oldu belki bi' anlamı vardır)

Benim aklıma ilk farklı voltaj değerlerinden dolayı sorun olabileceği geldi. Başka arkadaşlarda fikir verecektir mutlaka.

Telefonum Redmi 9t, 3 gün önce şarjı 30 iken şarja takmıştım 1 saat civarı sonra telefona tekrar baktığımda açılmıyordu. Bozuldu sanmıştım ve öylesine şarja takmıştım tekrar. Dün kendiliğinden açıldı. Dün akşam yine şarjı az diye şarja takmıştım ve uyandığımda tekrar açılmıyordu ve hala kapalı, açılmıyor. Ne güç tuşuna basılı tutmak işe yarıyor ne de hard reset denilen yöntem işe yarıyor. (2.5 hafta önce Amerika'ya taşındım, ilk defa 3 gün önce oldu belki bi' anlamı vardır)

Bilgisayar var mı? Varsa bağlayınca ses geliyor mu?

@zwang
Fastboot moda alıp ROM yüklemeyi deneyin.
Mi Flash ile yapabilirsiniz.
Telefonun ses kısma ve güç tuşuna basılı tutun, telefona titreşim geldiği gibi bilgisayara bağlayın ve ROM'u kurun.

Yeni konular

Geri
Yukarı