Custom ROM Redmi 9T pixel ROM nasıl yüklenir?

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
E8500 AMD Radeon HD 7850 2GB Gigabyte 945GCM-s2l 4GB
Arkadaşlar Redmi 9T telefonum kasmaya başladı telefon kendine reset atıyor bazen açılmıyor. Ben de artık pixel ROM yüklemek istiyorum nasıl yükleyebilirim? Yardımcı olur musunuz?
ROM olarak bunu kullanacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Redmi 9T telefonum kasmaya başladı telefon kendine reset atıyor bazen açılmıyor. Ben de artık pixel ROM yüklemek istiyorum nasıl yükleyebilirim? Yardımcı olur musunuz?
ROM olarak bunu kullanacağım.
Fabrika verilerine sıfırlayın. Varsa güncellemeleri yapıp sıfırlayın.

Hocam rom nasıl kurabilirim dedim kasmasını düzeltmek için tavsiye istemedim.
Evet doğru, mesajı düzeltmeyi unuttum. Orjinal ROM hariç diğer Custom ROM'lar verimli olmuyor. Nadirde olsa Custom ROM iyi olabilir. Pixel'in sadeliğini beğeniyorsanız ilk olarak Custom Recovery kurun (Varsa kararlı OrangeFox, yoksa resmi TWRP). Ardından tam Vipe yapın ve verileri biçimlendirin. Sonra kuracağınız ROM dosyasını atıp kurun ve yeniden başlatın. Detaylı bilgi için YT'den bakabilirsiniz. Ezbere bir şey söylemek istemiyorum o yüzden yapmış birisinden destek almanız daha sağlıklı olacaktır.

Evet doğru, mesajı düzeltmeyi unuttum. Orijinal ROM hariç diğer Custom ROM'lar verimli olmuyor. Nadirde olsa Custom ROM iyi olabilir. Pixel'in sadeliğini beğeniyorsanız ilk olarak Custom recovery kurun (varsa kararlı OrangeFox, yoksa resmi TWRP). Ardından tam VIP'e yapın ve verileri biçimlendirin. Sonra kuracağınız ROM dosyasını atıp kurun ve yeniden başlatın. Detaylı bilgi için YT'den bakabilirsiniz. Ezbere bir şey söylemek istemiyorum o yüzden yapmış birisinden destek almanız daha sağlıklı olacaktır.

Hocam bunlari biliyorum ama Xiaomi telefonlarda biraz farklı oluyor diye biliyorum.

TWRP'yi Xiaomi telefonlarda kurma işi biraz değişik oluyor diye biliyorum o yüzden konu açtım okşa biliyorum sadece terp yi nasıl kuracagima yardım eder misiniz?

Hocam bunlari biliyorum ama Xiaomi telefonlarda biraz farklı oluyor diye biliyorum.

TWRP'yi Xiaomi telefonlarda kurma işi biraz değişik oluyor diye biliyorum o yüzden bu konu açtım okşa biliyorum sadece terp yi nasıl kuracagima yardım eder misiniz?
Bootloader kilitli ise ilk kilidi açın. TWRP'yi fastboot ile yükleyeceksiniz. Cihazın yurtdışı ise IMEI gitme riski çok yüksek.

Bootloader kilitli ise ilk kilidi açın. TWRP'yi Fastboot ile yükleyeceksiniz. cihazın yurt dışı ise IMEI gitme riski çok yüksek.

Hocam bunları biliyorum Xiaomi de bunları yapmak zor nasıl yapabileceğimi soruyorum. Cihaz yurt içi MediaMarkt'dan aldık.

Geri
Yukarı