Custom ROM Redmi 9T PixelExperience kurulumu

Silmenize gerek yok.

Şuna bakın.

Ayrıca en başta demeyi unutmuşum şimdi diyeyim. Cihazınızın başına gelebilecek sorunlardan sorumlu değilim. ROM, Recovery gibi işlemler tehlikelidir ve en baştan bu konuda sorumluluk almanız gerekiyor.

Silmenize gerek yok.

Şuna bakın.

Ayrıca en başta demeyi unutmuşum şimdi diyeyim. Cihazınızın başına gelebilecek sorunlardan sorumlu değilim. ROM, recovery gibi işlemler tehlikelidir ve en baştan bu konuda sorumluluk almanız gerekiyor.

Ha biliyorum onları hocam teşekkürler.

Tamamdır. Devamında dediğim şeyleri yapın.
İstediğiniz ROM'u alın ve telefona atın.

Format Data ve Wipe Data yapın. Daha sonrasında ROM'u İnstall bölümünden flashlayın. Eğer anlamadıysanız daha detaylı anlatırım.

Eğer dosyaların ismi karışıksa ve bilgisayar düzgün görmüyorsa söyleyin bu arada. Sideload ile halledelim.

Son düzenleme:
Tabii ki. Doğru bir şekilde anlatayım ben size.

Önerdiğim ROM:

Buyrun.

ROM yüklemek için şu videoya bakabilirsiniz:

Öncelikle Wipe bölümünden Format Dataya tıklayın ve "Yes" yazın. Sonra Recovery'i yeniden başlatıp Wipe bölümüne tekrar gelin. Buradan da Dalvik, Cache ve Data'yı işaretleyip onaylayın. Sonrasında ROM'u İnstall bölümünden flashlayın ve bitirin.

Tabii ki. Doğru bir şekilde anlatayım ben size.

Önerdiğim ROM:

Buyurun.

ROM yüklemek için şu videoya bakabilirsiniz:

Öncelikle wipe bölümünden format dataya tıklayın ve "yes" yazın. Sonra Recovery'i yeniden başlatıp wipe bölümüne tekrar gelin. Buradan da dalvik, cache ve Data'yı işaretleyip onaylayın. Sonrasında ROM'u install bölümünden flashlayın ve bitirin.

Hocam video linki yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı