Çözüldü Redmi Airdots Sağ Kulaklık Çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mamba out

Hectopat
Daha fazla  
Bugün kulaklığı satın aldım. Sol tarafı bağlandı sağ taraf bağlanmadı. Reddit'te araştırdım birkaç çözüm yöntemi vardı fakat sağ tarafta ne kırmızı ışık yanıyor ne de ses veriyor. Sadece beyaz ışığı yanıyor ve hiçbir tepki vermiyor. Çözüm önerisi sunabilecek birisi varsa cevaplarını bekliyorum.

İki kulaklığı da aynı anda kabından çıkartırsanız otomatik olarak birbirine bağlanması ve sizin sağ kulaklığı cihazınızla eşleştirmeniz lazım. Olmuyorsa cihazınızı fabrika ayarlarına döndürmeyi deneyin.
  1. Cihazınızı fabrika ayalarına döndürmek için iki kulaklığın da butonuna 15 saniye basılı tutun.
  2. Kulaklıklarda 3 kere kırmızı-beyaz ışık yanacaktır ve kendini kapatacaktır.
  3. Kulaklıklarınız başarıyla fabrika ayarlarına dönmüştür, kutuya koyun ve çıkartın. Senkronize bir biçimde çalışacaklar.

Redmi Airdots kulaklıklar sağ kulaklık ile sol kulaklığa bağlanır. Yani iki kulaklığı aynı anda bağlamak isterseniz cihazınızdan sağ kulaklığa bağlanmanızı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı