Redmi Airdots TWS masaüstü bilgisayara nasıl bağlanır?

Nightlikes

Decapat
Merhaba, resimdeki kulaklığa ve aşağıda linkini bıraktığım BT Dongle'a sahibim fakat PC bağlantısı yapamıyorum. JBL T450BT kulaklığımda sıkıntı yaşamazken bunda sorun yaşıyorum. Kullanan arkadaşlar bana bilgi verirse sevinirim. Sorun dongledan mı kaynaklanıyor yoksa sistemden mi kaynaklanır? Yeni BT dongle almaya razıyım eğer sorun çözülecekse. Teşekkürler.

https://www.hepsiburada.com/dark-bluetooth-4-0-mini-dongle-usb-alici-dk-ac-btu40-p-BD800986

Kulaklık BT 5.0 olduğu için olabilir mi ? Sizin kullandığınız BT Dongle 4.0 Bazı kulaklıklarda geri uyumlu BT sürümleri olmuyor.

Açıkçası ortada bir bütçe söz konusu değil babama hediye düşünüyorum. Haylou GT1 pro, GT2 veya Redmi Airdots pro kulaklık ile uyumlu çalışacak bir dongle istiyorum. Sanırsam max 100 olabilir.
Geçenlerde birisi daha BT kulakiçi kulaklık için bu ürünü almıştı. Malzeme kalitesi olarak pek iyi değil ama işinizi görür. Yorumlarda sizin belirttiğiniz kulaklıklarla deneyenler de var.

Geçenlerde birisi daha BT kulakiçi kulaklık için bu ürünü almıştı. Malzeme kalitesi olarak pek iyi değil ama işinizi görür. Yorumlarda sizin belirttiğiniz kulaklıklarla deneyenler de var.

Malzeme kalitesinden dolayı bozulduğunu söyleyen yorumlar gördüm. Daha kaliteli bir öneriniz var mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı