Redmi arayüz nasıl değiştirilir?

yusufff445

Centipat
Daha fazla  
Kolay gelsin. Ben Samsung'dan Redmi Note 13 Pro'ya geçiş yaptım telefonun özellikleri iyi ama arayüz, ondan sonra kişiler, mesajlar, klavye, hepsi Google uygulaması. Bunları Samsung arayüzdeki gibi nasıl yapabiliriz yazılımdır vb. yapılabilir mi?

Launcher yükleyerek veya internette videoları var Xiaomi to One UI yazarsan çıkar Magisk ile yapılıyor ama Play Store'dan Launcher yüklemek daha kolaydır, Magisk ile yapılan alt dokunma tuşlarına kadar samsunga çeviriyor.

Launcher yükleyerek veya internette videoları var Xiaomi to One UI yazarsan çıkar Magisk ile yapılıyor ama Play Store'dan Launcher yüklemek daha kolaydır, Magisk ile yapılan alt dokunma tuşlarına kadar samsunga çeviriyor.

Peki bu işlem garanti dışı bırakıyor mu?

Peki hangi Launcher yüklememi öneriyorsun.

Son düzenleme:
Launcer ile yaparsan evet gelir.

Launcher yapacağım ben şimdi atıyorum telefonumu bir şey oldu servis göndermem gerekiyor format deyip gönderdim mi Launcher'dan çıkıyor ya garanti dışında oluyor mu hala.

Launcer ile yaparsan evet gelir.

Bir de kanka Launcher yaptın mı uygulamanın içeriği değişmiyor sadece dış görünüşü değişiyormuş öyle bir şey var mı?

Son düzenleme:
Launcher yapacağım ben şimdi atıyorum telefonumu bir şey oldu servis göndermem gerekiyor format deyip gönderdim mi Launcher'dan çıkıyor ya garanti dışında oluyor mu hala.

Bir de kanka Launcher yaptın mı uygulamanın içeriği değişmiyor sadece dış görünüşü değişiyormuş öyle bir şey var mı?

Launcer garanti dışı yapmaz cihazı. Evet launcer ile sadece ana ekranın teması ve tipi değişir.

Yeni konular

Geri
Yukarı