Redmi buds essential sol kulaklık çalışmıyor

enesceylan

Decapat
Daha fazla  
2 gün önce aldığım Redmi buds essential kulaklığım nedensiz bir şekilde ertesi sabah taktığımda sol tarafı çalışmıyordu. Her yolu denedim sıfırlama vesaire hatta müşteri hizmetlerini aradım bana yapmam gereken işlemleri söylediler ama hepsini zaten denemiştim bir türlü olmadı. Konuşmamız sırasında "kulaklığımda sıfırlama sonrası kırmızı ışık yanmıyor" dediğimde o zaman zaten servise görünmesi gerek dediler ama yeni bir model olduğu için mi değil mi herhangi bir bilgi verilmedi. Üstelik internette bununla alakalı bir şeyde bulamadım kimse böyle bir sorun yaşamadı mı? Kulaklığımda sadece beyaz ışık yanıyor. Sıfırlama gibi şeyleri denediğimde yanıp sönüyor ama her zaman beyaz ışık gösteriyor. Sadece kutusunun ışığının şarj olurken kırmızı yandığını görebiliyorum ama kulaklıkları kutusuna koyduğumda herhangi bir kırmızı ışık yanmıyor. Şunu da ekleyeyim eskiden kullandığım Airdots Basic modelinde (aynı modelin eski versiyonu) böyle bir sorun yaşadığımda çalışmayan kulaklığın düğmesine 15 saniye basılı tuttuktan sonra elimi çekmeden şarj kutusuna koyduğumda sorunu çözmüştüm ama bu modelde bir türlü çözemedim. Aldığım kulaklığın sol tarafından ses gelmiyor ama fonksiyonları garip bir şekilde çalışıyor örnek veriyorum 2 kere düğmesine bastığımda müziği değiştiriyor ve 1 kere bastığımda müziği durdurabiliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı