Redmi Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Berbattır.

MIUI berbat, dandik çocuk oyuncağı plastiği kullanıyorlar, garantisinden çeken çok, Tianma panel fiyaskosu ayrı bir konu zaten.
Fiyatına göre bakarsak iyi diyebiliriz. Bazılarımız kafasında Samsung S serisi ile vs. kıyaslayıp çöp diyor ama fiyatı belli sonuçta giriş seviyesi telefon yapıyor adamlar.
Samsung'un A serisi daha rekabetçi olmaya başladı, Oppo Realme TCL Huawei gibi markalar da Xiaomi'nin Redmi telefonlarına karşı güzel telefonlar üretiyorlar.

S serisi ile karşılaştırmıyoruz zaten.

Yakın zamanda iPhone'dan geçiş yaptım. 5S'ten geçtiğim için pişman değilim fakat bazı dumur eden olayları var. Kendi uygulamalarında reklam çıkması tam bir kepazelik. Bunun dışında Redmi Note 9 Pro çok ağır. Uzun kullanımda yorabiliyor. Bazı çeviri problemleri var arada Çince görüyorum :) Fakat kullandığım modelin şarj performansı çok iyi, kamerası da tatmin edici. Yani en nihayetinde her teknolojik cihazda olduğu gibi iyi ve kötü yanları var.

Yakın zamanda iPhone'dan geçiş yaptım. 5S'ten geçtiğim için pişman değilim fakat bazı dumur eden olayları var. Kendi uygulamalarında reklam çıkması tam bir kepazelik. Bunun dışında Redmi Note 9 Pro çok ağır. Uzun kullanımda yorabiliyor. Bazı çeviri problemleri var arada Çince görüyorum :) Fakat kullandığım modelin şarj performansı çok iyi, kamerası da tatmin edici. Yani en nihayetinde her teknolojik cihazda olduğu gibi iyi ve kötü yanları var.
Birde reklam çıkmıyor derlerdi alın kanıt. Hocam benim merak ettiğim şu yakın paralara Realme 6, Oppo A52 gibi cihazlar varken neden Redmi? Parayı çöpe atmayı seviyorlar sanırım.

Birde reklam çıkmıyor derlerdi alın kanıt. Hocam benim merak ettiğim şu yakın paralara Realme 6, Oppo A52 gibi cihazlar varken neden Redmi? Parayı çöpe atmayı seviyorlar sanırım.
Zaten Android cihaz kullananlar tarayıcı, dosya yöneticisi vs. şeylerde alternatif uygulamalar kullanıyorlar. Ben de öyleyim ama ara sıra işimin düştüğü dosya yöneticisinde reklam görmek rahatsız edici ama çöp demek de tam anlamıyla doğru değil. Memnun olmadığım yanları kadar belki de daha fazla sevdiğim ve işime yarayan taraflar var MIUI'de ve telefonda.

Kullanıyorum. Fiyatına göre iyi ama 1- 2 senelik kullanıma uygun. Kendi programlarında reklam var. Bazen öylesine normal kullanımda kitleniyor. 4GB RAM var 2GB' ı kendi kullanıyor zaten. Pili iyi, kamerası iyi onun dışında pek bir ekstrası yok.

Şu anda Redmi Note 8 Pro kullanıyorum.
Telefon ilk aldığımda kendi bütçe ve kullanım amacına göre listelenenlerin en iyisi konumundaydı.
Fakat MIUI 12 güncellemesi ile bataryası hızlı bitmeye ve arayüzde bile kasmaya başladı.
Bence alınacak telefon değil.

Şarj konusunda, kamera konusunda iyi.(Tabii ki herkese göre değil kamera konusu)Reklam konusunda ise sadece dosyya yöneticisinde karşıma çıkıyor. Çok rahatsız edici değil ancak bir tık abartılıyor. Redmi Note 7 kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı