Bütçe
30000

XxPhoenixx

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, bir tavsiye almak istiyorum sizden. Telefon almayı planlıyorum şu an elimde Redmi Note 8 var. Daha önceden çalıştıgım paraları ailem vermedigi için şu an Redmi K60 alabiliyorum veya 3 ay tatilin sonunda çalıştıgım parayla (yaklaşık 9 ay sonra) eski asgari ücrete göre 30k ile yurt dışı S23 Ultra alabiliyorum. Siz olsaydınız yarın K60 alır mıydınız yoksa gidip S23 Ultra 9 ay sonra alır mıydınız? Cevaplarınızı bekliyorum.

9 ay sonra yaklaşık 30klık bütçem olacak (eski asgari ücrete göre) ya da yarın direkt 13K ile Redmi K60 alabilirim. Onu soruyorum.

Bütçe 13K ise Samsung A34 alın derim ben. Eğer kas gücü isterseniz S20 FE de bakılabilir ama onun güncelleme desteği yok artık. A34 de ise 4 sene güncelleme garantisi var. Xiaomi, Redmi veya POCO gibi telefonlara yönelmeyin derim. Bu telefonların yazılımları berbat ve her güncelleme de bir şeyi bozuyorlar. 9 ay sonrası içinde telefon fiyatları ne olur bilemem. Bence bu zamanda A34 alın geçin.

Merhaba, bir tavsiye almak istiyorum sizden. Telefon almayı planlıyorum şu an elimde Redmi Note 8 var. Daha önceden çalıştıgım paraları ailem vermedigi için şu an Redmi K60 alabiliyorum veya 3 ay tatilin sonunda çalıştıgım parayla (yaklaşık 9 ay sonra) eski asgari ücrete göre 30k ile yurt dışı S23 Ultra alabiliyorum. Siz olsaydınız yarın K60 alır mıydınız yoksa gidip S23 Ultra 9 ay sonra alır mıydınız? Cevaplarınızı bekliyorum.
9 ay sonrasına kadar telefonlar epey zamlanır. Redmi K60 al geç.

Geri
Yukarı