S21FE satıp, S23Ultra yurt dışı alınır mı?

5thAvenue

Decipat
Daha fazla  
Meslek
İnşaat - Maliye
S21FE satıp S23Ultra yurt dışı mi almalıyım? Yoksa S23 normal seri mi?

Yurt dışı alırım IMEI attırırım ama sonra telefonda şebeke çekmeme vs olur mu? Güncellemelerde sıkıntı çıkar mı?

Yazık olur bence telefona. İlla sorun çıkaracaktır ve güncellemelerde falan sıkınıt yapıyor diye duydum. Elinizdeki telefon gayet iyi bence hocam.

Belki fark verip S23 geçerim o zaman, peki bu server IMEI de sorun oluyor mu?

24 de Exynos2400 gelecek seneye değiştirebilirim belki o zaman. Peki 35k değer mi sizce ultraya vermeye, bir ara iPhone 14 almak istedim ama 60Hz almam.

Değmez bence satarken sorun yaşayabilirsiniz. Kaldiki eğer 2 3 sene sonra satacaksanız değeri çok düşecek. Hali hazırda S23 süper ve kompakt bir cihaz. 35k verecekseniz zaten S24 35k civarlarında çıkacak.

Değmez bence satarken sorun yaşayabilirsiniz. Kaldiki eğer 2 3 sene sonra satacaksanız değeri çok düşecek. Halihazırda S23 süper ve kompakt bir cihaz. 35k verecekseniz zaten S24 35k civarlarında çıkacak.

S23 ile S24 farkını bilmiyorum işte değmez gibi arada ki fark S22 S23 gibiyse S23 alır geçerim, mağazada gittim S23 inceledim çok fark göremedim elimde ki ile o yüzden ikilemde kaldım.

S23 şu an 24 25 küsurlere temiz bulurum.

S23 ile S24 farkını bilmiyorum işte değmez gibi arada ki fark S22 S23 gibiyse S23 alır geçerim, mağazada gittim S23 inceledim çok fark göremedim elimde ki ile o yüzden ikilemde kaldım.

S23 şu an 24 25 küsurlere temiz bulurum.

Evet temiz var mantıklı yanına Buds 2 + saat değerlendirebilirsiniz

Değmez bence satarken sorun yaşayabilirsiniz. Kaldiki eğer 2 3 sene sonra satacaksanız değeri çok düşecek. Hali hazırda S23 süper ve kompakt bir cihaz. 35k verecekseniz zaten S24 35k civarlarında çıkacak.
S23 bile Samsung'un sitesinde 40 bin TL ye satılırken S24 ün size 35k ya çıkacağını düşündüren şey nedir?

Edit: Tekrar kontrol ettim 34k olarak gözüküyor :/ ben 40k diye görmüştüm çok garip. Yine de S24'ün en az 40k ya yakın bir fiyata çıkacağını düşünüyorum.

Geri
Yukarı