Redmi Note 10 içindeki veriler nasıl silinir?

talhaılhnn

Femtopat
Daha fazla  
Cihazım yere düştü ekranındaki ufacık çatlak iç ekrana etki etti. İçinde Google hesabı, mi hesabı, fotoğraflar var. Cihazı bu şekilde birisine sattım ama içindekileri yok edip vermem gerekiyor ne yapabilirim yardımcı olur musunuz? Ekran tamamen gitmeden önce mouse bağlayıp ekranı yansıtabiliyordum. Şu anda komple gitti.

Cihazım yere düştü ekranındaki ufacık çatlak iç ekrana etki etti. İçinde Google hesabı, mi hesabı, fotoğraflar var. Cihazı bu şekilde birisine sattım ama içindekileri yok edip vermem gerekiyor ne yapabilirim yardımcı olur musunuz? Ekran tamamen gitmeden önce mouse bağlayıp ekranı yansıtabiliyordum. Şu anda komple gitti.

Cihaz yurt dışı değil ise telefonu başlatırken ses kısma tuşuna basılı tutarak açın gelen ekranda wipe data format seçeneği ile tüm verileri silebilirsiniz. Mouse ile ekranı nasıl yansıtabiliyorsunuz?

Hocam ekran yoksa yt den cihazın format videosunu izleyerek bire bir yaparsınız .dataları sil sistemi yeniden başlat.yanliz %100 olurmu bilemem

Geri
Yukarı